Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy néztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy néztek egy olyan pasira aki nyomult rátok de ti elhajtottátok és utána később összefuttok valahol? Akkor hogy néztek rá? Mármint hogy mit gondoltok? Remélem érthető.

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

erre en is kivancsi vagyok

en is voltam hasonlo kelyzetbe

15/F

2011. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Én van, hogy direkt kezdegetek a srácokkal:D leszopom őket pl egy buliban aztán másnap úgy teszek mintha nem ismerném. Néha szexelek is valakivel, utánna meg bealázom, hogy mekkora egy kis láma volt :D


Jó érzéssel tölt el, hogy a sok szánalmas nyominger, hogy szalad a kerek kis fenekem után :)


18/L

2011. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt hogy "NORMÁLIS" lányok hogy gondolnak ilyenkor a palira?
2011. aug. 8. 22:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen normális? asszed, hogya szép lányok nem ezt csinálják?:D De igen, mind olyan mint én. A barátnőim is. Amelyik nem az meg fogyatékos.
2011. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Összefuthatnánk egyszer, utolsó hozzászóló...
2011. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
:) Ne stersszeld magad mert semmi roszra max odavagjuk a baratnonknek hogy" nezd mar az a pasi aki a tegnap total ram volt szalva" Ennyi s utanna vegezzuk tovabb ugyes-bajos dolgainkat.:D
2011. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó előttinek szólt, nem az utolsónak... :)
2011. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én úgy gondoltam aki nyomult nem úgy hogy akivel már lefeküdt.

És igen a szememben te nem vagy normális.

2011. aug. 8. 22:37
 9/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem gondoljátok azt hogy a pasinak esetleg még mindig kellenétek?
2011. aug. 8. 22:39
 10/11 anonim ***** válasza:

22:30 egy gyökér-.-

én semmi lenézést nem tanusítok a srác felé....volt ilyen mindig,most is van és lesz is...sőt!volt hogy egy srác nyomult rám és mára tök jó haverok vagyunk,és ő is belátja,hogy jobb így:)

2011. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!