Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi túllép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi túllép rajtatok, mert elhajtottátok, és látjátok hogy mással összejött, ti pedig egyedülállóak maradtatok továbbrais, milyen érzés?

Figyelt kérdés
de kitartó volt a pasi stb., ti húztátok hónapokig a dolgot, még őszinte vallomással is meglepett, de nem engedtetek
2010. nov. 10. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Úgyköllött nekik!


f

2010. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokig húzni? Mit? Nem értem. Ha tetszik a srác, és én is akarok tőle valamit, akkor viszonzom a közeledését. Ha meg nem tetszik akkor meg örülnék neki h végre lekopott.
2010. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Én azért hajtok el egy pasit, mert nem érdekel, mint pasi, tehát nem akarok vele járni. Sőt, örülni szoktam, ha összejön mással, mert boldog lesz, ami velem nem lett volna, mert nem jó, ha az egyik fél nem akarja.
2010. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13:02-nek a pont, ami nem megy ne eröltessük, én meg így jártam, majd jön vki amikor itt az ideje, de most foglalt vagyok, szóval ezen nem agyalok, de nem is szoktam.
2010. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és kicsit se hagy nyomot bennetek? Egy idő után, mondjuk fél év után is, mikor még mindig egyedülállóak vagytok, nem gondoltok arra, hogy elkapkodtátok, vagy mostmár visszacsinálnátok?
2010. nov. 10. 13:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Basszus, ha valaki nem kell, akkor akkor se kéne ha ő lenne az utolsó pasi a világon. Na jó esetleg akkor igen:D Amúgy meg örülnék neki hogy megtalálta a hozzá illő lányt, és élném az életemet. Azért attól hogy valaki nincs kapcsolatban lehet még nagyon boldog, sőt...
2010. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
de éreztem már olyat h lehet h elkapkodtam,viszont most már van barátom és nagyon örülök h így alakult,mert vele nagyon boldog vagyok.szóval ne sajnáld,mert biztos h volt oka annak h nem akartál vele összejönni,majd te is találsz jobbat.
2010. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha kétségbeesett kapcsolatfüggő lennék, eleve nem hajtottam volna el.
2010. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki udvarol az minden nőnek jól esik

DE

Ha valaki nem tetszik, vagy nem érzünk iránta úgy, akkor egy idő után kínossá válik a dolog. Oké, hogy néha-néha bókol, az egy nőnek jól esik, sőt, szívesen hallgatja, hiába tudja, hogy ebből kapcsolat nem is lesz. De ha a pasi már nagyon nyomul, szinte naponta mondogatja a dolgokat, és nekünk nem tetszik, akkor nincs mese, a tudtára kell adni. Te se örülnél neki, ha egy olyan csaj üldözne a szerelmével aki cseppet sem szimpatikus valami okból... Én személy szerint örülnék, hogy már valaki másba szerelmes, és nem lenne gond az se, ha éppen egyedül lennék:-)

2011. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vonzás törvénye... Egy darabig udvarolt neked, hosszászoktál majd hirtelen váltott, és hagyott maga mögött egy üres teret. Szal nem véletlen hogy most epekedsz utána :) na meg sérti a büszkeséged is hogy ott van egy másik aki jobb nálad és vele boldogan elvan.
2011. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!