Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyetemi gólyatáborok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi gólyatáborok tényleg csak a piáról és a szexről szólnak?

Figyelt kérdés
Most készüljek úgy, h végig fog dugni a fél évfolyam?
2011. aug. 8. 23:48
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

hát én elvileg igényes egyetemre járok...:D

a gólyatáborban semmi nem volt kötelező. biztos volt, akik csinálták, elvégre vagy 600-an voltunk. én pl egész végig nem szexeltem senkivel!:D de egyik ismerősöm sem. kivéve akinek ott volt a pasija is.

a csapatjátékokban alapvető dolog az alkohol, de pl a mi csoportunkban volt egy srác, aki nem ivott alkoholt lelkiismereti meggyőződésből, és senki nem szólt be neki érte, ugyanúgy élvezte a dolgokat, mint bárki más és semmiből nem maradt ki:)

2011. aug. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

gólyatáboroztam én is, elte-btk, tavaly, de még mielőtt valaki azt hiszi, hogy lány-orgia volt, hát nem. odaömlesztették a beépített bme-seket meg némi felsőbbéves fiúcsordákat.

nem szexeltem, egyszer csíptem be, de nem fetrengtem, nem hánytam tele a szobát és a többiek sem. a mi 20 fős "örsünkben" vigyáztak a csoportvezetők, csak a sörivóverseny résztvevője haldokolt kicsit az utolsó estén, de hát vállalta. mi többiek, nem. meg volt még egy lány, aki elég hamar kidőlt, de ő ilyen meggondolatlanabb fajta.

voltak ivós versenyszámok, de vittünk ropogtatnivalót, no meg aki előugrott mindig 3-4 ember, az nem kényszerből ment oda. volt antialkoholistánk is, az végig teát és üdítőket ivott, nem ütötték le érte. :D

ahol szobában voltam, nem dugtak. sem nálunk, sem a szomszédban, sem a másik kettő helyen, ahol megfordultam. a bokrok sem voltak széthajtogatva. biztos dugtak egyesek, de jól megoldották. xD

úgy éltem túl a gólyatáboromat, hogy utána is szűz voltam, nem (első)csókolóztam még jó ideig és részeg is később voltam, életemben először.


3-4 nap nem a világvége, legyen önkontrollod, másoknak is lesz. és ott legyél velük.

jó móka, na. no para.

2011. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
25%
nem gyakran sakkoznak majd számháborúznak ezutén 5 kor csendes pihenő és 9 alvás xD
2011. aug. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Csak addig mész el, amit elvállalsz, nem erőszakolnak rád semmit.
2011. aug. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:

Szintén most megyek gólyatáborba (ELTE), és én is ilyesmitől tartottam... De tény és való, majdhogynem felnőtt emberek vagyunk, amit nem akarunk, azt nem kell megtenni. :)

18/L

2011. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Én főgólya is voltam már gólyatáborban, és senkit nem kényszerítettünk semmire, még az ivásra sem.
2011. aug. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Ugye a gólya hozza az embert, az a lényege a tábornak! Nem tudtátok??
2011. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Melyik szemét tette fel kommentvitézre? rohadjon meg! :@
2011. aug. 14. 12:32
 19/32 anonim ***** válasza:

Én is megyek a DE közgáz-jogász gólyatáborba, dughatunk ha gondolod! Írj privit ha érdekel.


19F

2011. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura kérdés ez már ne is haragudj.

Nem fog leitatni és megerőszakolni senki ez biztos.

Nem is értem hogy jut ilyen eszedbe.

2011. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!