Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az eső vajon fiú vagy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eső vajon fiú vagy lány?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már, hogy "fa*zom az esőbe" most kíváncsi lettem

mert ha csaj akkor minden oké, de ha pasi, akkor elég sok fartúró van az országba, és az nagyon para.


2011. aug. 8. 23:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
akarom mondani írtam, így este keverem az igéket xD
2011. aug. 9. 00:17
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát ha jó helyre is ültél akkor télllleg homár vagy! :-)
2011. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

kiültem kicsit a kertbe

hátha elcsöppen az eső xD

2011. aug. 9. 00:23
 14/18 anonim válasza:
de faradt agyu vagy :)) :)) :))
2011. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
amugy fiu mer' kek!!
2011. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"hátha elcsöppen az eső"


Miért, húzogattad a felhő szélét? :-)

2011. aug. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ha az eső elcsöppen az azért van mert valami izgatja a felhőcske szélét!ez kéjnedv,tehát az eső NŐ! a németeknek meg mindegy úgyis bele vannak keveredve a derdiedas-ba.meg van hogy úgy esik hogy visz mindent mint a nő válóper után!!! na mostmár tuti NŐ! a HÓESÉS az FÉRFI! mert nem tudni meddig tart és mekkora lesz! kérdező! Te tényleg hülye vagy velem együtt! de mi lenne ezzel a világgal ha mindenki olyan okos lenne mint az itt válaszolók mondjuk 95%-a!
2011. aug. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ilyen világba még kellenek a hülye emberek :D
2011. aug. 9. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!