Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit kiherélnek attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit kiherélnek attól még nem lesz impotens, csak steril? Eunuchoknak úgy tudom el is törték a farkukat!

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem lesz impotens a heréléstől. Az eunuchoknál mindent levágtak.

26F

2011. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
magas és lányos lesz a hangja és átfejlődik bu.ziba...
2011. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a hangjuk magas lesz, persze csak akkor ha időben teszik. Tery Black se nem női se nem férfias hangú. A melleit leszedette, de vaginája van úgy tudom. Úgy tudom még, hogy eltörték, mert elvérzett volna és normális pisiléshez kell.(nincs csont benne, de ha valaki nagyon durván dug eltörhetnek, de minimum ferde lesz a farka valakinek. Urológus mesélte. De így konkrétan nem érdeklődtem erről)
2011. aug. 9. 09:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát biztosan lesznek gondok a libidójával és a potenciájával is. A here termeli a tesztoszteron legnagyobb részét férfiaknál...
2011. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, de nem csak a here termeli, így még felálhat neki és el tud élvezni valamit, amiben hímivarsejtek nincsenek?
2011. aug. 9. 10:04
 6/10 anonim válasza:
Ha vkit kiherélnek, attól még felállhat neki és el is tud élvezni (azt, h milyen formában, fogalmam sincs, de ha jól tévedek, akkor a prosztata is termel valamilyen váladékot, amit orgazmuskor kiürít). Illetve lényeges, h az életszakaszának melyik részében történik a herélés, mert serdüléskor nagy szerepet játszanak/játszanának a herék (mutálás, fokozott szexuális vágy, másodlagos nemi jellegek kifejlődése).
2011. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ja és persze herélés után drasztikusan visszaesik a libidó, igazából majdnem lényegtelenné válik a kérdés, h képes-e még nemi életet élni. (előző voltam)
2011. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ondó nagy részét nem a spermiumok, hanem egyéb váladék teszi ki, amely az ondóhólyagból és a prosztatából származik.

Ha ki van herélve, attól még van váladék, csak nincsenek benne hímivarsejtek.

De mint mondtam, a libidója igencsak megszenvedi a dolgot, és ha nem kap hormonpótlást, nem nagyon fog szexuális éltet élni.

2011. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még a mellékvese is termel. Valószínű a macskám is ez miatt bagzik, ennek ellenére. Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 9. 16:25
 10/10 anonim ***** válasza:

csak a fekete bőrű eunuch-oknak vágták le a ****. a fehéreknek serdülőkor előtt távolították el a heréit(csak néha ilyenkor is előfordult, hogy az illető képes volt a közösülésre). így a későbbi korokban végül aztán rajtuk is elvégezték a teljes beavatkozást.

ha valakit serdülőkora után herélnek ki, az erekció képessége megmaradhat.

2011. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!