Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyedülálló, az miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyedülálló, az miért érzi azt, hogy rá nincs igény?

Figyelt kérdés

Nálam önbizalom probléma és maga az a tudat, hogy ha menő vagy kb. csak akkor érvényesülsz.

Persze nem általánosítok, mert tisztelet a kivételeknek, akik észreveszik azt is, aki nem a legtrendibb.


Köszönöm a válaszokat.


21/l


2011. aug. 9. 13:23
 1/10 anonim válasza:
64%
mert csúf vagy..hanem lennél az akor lenne rád igény
2011. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oh, hát köszi....mindenesedre ha neked már csúfnak számít, ha valaki nem 40 kiló, hanem mondjuk 60, akkor legyen igazad.
2011. aug. 9. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:
hmm?Azért 21 évesen már túl kéne lépni ezen a ki a menő ki a nem menő dolgon. Nem megbántani akarlak, de nem kell így kategorizálnod magad, hogy Te nem vagy menő. Kik a menők? A szépek, a lazák, a gazdagok? Kik? Ha a "trendiség" a mérvadó, akkor rossz körökben mozogsz. Egy bizonyos korig szokott ez meghatározó lenni, illetve egyes körökben, pl. azoknál, akik a divatszakmában mozognak. De alaphelyzetben nagyon sekélyes és ostoba közegre utal, ha ez számít.
2011. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én még akkor se lennék "menő", ha azzal érvényesülhetnék... Inkább keresek hozzám hasonlókat :D
2011. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egyedülálló vagyok,de mégis tudom,hogy van rám igény,mert nem egy ember mozog körülöttem. Saját elhatározásomból vagyok egyedülálló(hosszú kapcsolat vége után vagyok). Attól nem vagyok befordulva,életvidám csaj maradtam,ami bejön a pasiknak. Ha az sugall belőled,hogy megkeseredett nő vagy akkor nem is fognak jelentkezni a férfiak. Légy vidám,legyen kisugárzásod.:)
2011. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az elso valaszolo elmehet a pics@ba!
2011. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elsősorban a gátlások miatt.Nem muszáj csúfnak vagy túlsúlyosnak lenni ahhoz,hogy valaki zárkózott legyen.Lehet,hogy valaki szép de ugyanakkor zárkózott és ezért nem illeszkedik be a fiataloknál "felsőbb körnek" számító társaságba.Velem is pont ez a helyzet.Gátlásos vagyok de attól még sok korombeli lány szereti a hozzám hasonlókat mint kinézetre úgy szelemileg is csak a gátlások miatt még sincs sok barátom de még barátnőm sem.

15/f

2011. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék rá, hogy valójában hogy nézel ki, mert igen meglepő dolgok hagyják el a lányok száját néha. Arról panaszkodnak, hogy milyen csúnyák, hogy mivel nem elégedettek magukon, de közben pedig abszolúte semmi baj nincs velük, jól néznek ki. Nem a legtrendibb? Kit érdekel?
2011. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Régen inkább önbizalomhiány és gátlások. Ma már inkább csak a tapasztalat diktálja ezt. Nem vagyok már mai gyerek, és ha eddig nem kellettem senkinek, akkor kicsi az esélye, hogy eztán fogok. De azért próbálkozom, nem adtam még fel.
2011. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki emiatt egyedül álló, ennek számtalan oka lehet.
2011. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!