Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az urológusok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az urológusok miért férfiak a legtöbb esetben?

Figyelt kérdés
mármint h a nőgyógyászok ugye férfiak szoktak lenni ezért a urológusoknak szerintem nőknek kellene lennie. a férfi urológusok olyanok mint a melegek.
2011. aug. 9. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
A nőgyógyászok többsége nő, vagy rosszul tudom?
2011. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted hogy lehetne megtartani a vizsgálatot, ha 2 percen belül merevedés lenne a vége?
2011. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én meg úgy tudom h férfiak
2011. aug. 9. 14:52
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Mert abból csak erőszakolások lennének ha nő lenne az urológus...
2011. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első: igen, rosszul tudod, alig van női nőgyógyász.


Második: ha ezt komolyan gondolod, akkor ezek szerint véleményed szerint a férfi nőgyógyászok napi 8-10 órát dolgoznak merevedéssel, ugye? Hidd el, hogy a nőgyógyásznak a punci pont olyan, mint a fülésznek a fül.

2011. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt utánam szóló! Második vagyok, és szerintem félreértettél. Nem az urológus doktornőnek lenne merevedése, hanem a férfi páciensnek (már ha ez egyáltalán lehetséges). Valljuk be, a férfiaknak azért kevesebb kell az ilyesmihez.

Azt viszont jól gondolod, hogy a nőgyógyász is unhatja a puncit.

2011. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg félreértettelek, bocsi! :) Hát amúgy nem is tudom... Hiszen az egész szituáció orvosi... A nők sem izgulnak fel a nőgyógyásznál, semmi szexuális nincs abban a helyzetben. A férfiaknál ez másképp lenne?
2011. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyásznál és urológusnál lenni elég nagy stressz, emiatt a férfiaknál és a nőknél is igen kicsi annak az esélye, hogy felizguljon, még ha ellentétes nemű is az orvos. Amúgy tényleg többször találkoztam már férfi nőgyógyásszal. De ennek ellenére valószínűleg nincs semmilyen szexuális háttere annak, hogy valaki nőgyógyász, urológus, vagy belgyógyász, vagy akármilyen orvos lesz.

A páciensek meg választhatnak, mit éreznek kellemetlenebbnek, férfi vagy női orvost.

2011. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én női nőgyógyászhoz nem mennék szívesen, nem is voltam soha. Az ismeretségi körömben nincs sok jó tapasztalat nőkkel kapcsolatban.
2011. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"(...) urológusok olyanok mint a melegek."


Nem-nem, ezt rosszul látod. Őszintén szólva én sem értem, egy szakosodás előtt álló orvost milyen érvek motiválnak éppen az urológia felé, de minden meló csak szokás kérdése. Az orvosnak az a testrész ugyanolyan meggyógyítandó szerves anyag.

2012. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!