Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknál a "talán" tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknál a "talán" tényleg nemet jelent?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szituációtól függ, de általában igen.
2011. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

talán igen.. talán nem... xD

Csak viccelek, nálam a talán, az azt jelenti, hogy kérek gondolkodási időt, de attól függ, milyen helyzetben.

2011. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a talan a csajoknal egy nagyon eros nem!! csak finoman talalva, amibol a fiuk sosem tanulnak....
2011. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én ha azt akarnám kifejezni hogy nem, akor megmondom h nem...a talán-t csak akkor használom ha nemtudom, ha kérek még időt
2011. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 DakotaDamon ***** válasza:
A "talán" nálam tényleg talánt szokott jelenteni. A "hát jó" viszont egyenló a "cseszd meg"gel.
2011. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 B.angel ***** válasza:
100%

Van egy ilyen "idézet" szerűség. Ha egy lány azt mondja talán, akkor ráb@sztál barátom!

Nálam pl. a talán, az inkább az, hogy nem akarlak megbántani, de nem. Ritka, hogy ezt mondom, mert egyenes vagyok az emberekkel. Az is előfordulhat, hogy azt mondom talán, ha tényleg talán, mert még nem döntöttem...

2011. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam és ismerőseim körében a "talán" ritkán jelent talánt egy idegen, vagy legalábbis nem közeli személy felé. Legtöbbször egy nagyon udvarias "nem", és reménykedünk, hogy az illető férfinek van annyi esze és érzelmi intelligenciája, hogy ő is észreveszi ezt:) (sajnos legtöbbször nincs)

Viszont egy olyan sráccal, akivel tényleg őszinte lehetek, nem változik pszichopatává egy "nem" hallatán, akkor a "talán" tényleg talán-t jelent. Szóval ez elég összetett dolog.

2011. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a talán nálam vagy a talánt vagy a nemet vagy a nemtudomot jelöli szitutól függ!
2011. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nálam a talán vagy talánt vagy egy szégyenlős igent jelent, csak nem akarom így kimondani.
2011. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A "talán" azt jelenti, hogy kéretem magam.
2011. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!