Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szakmunkások hátrányból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakmunkások hátrányból indulnak a csajoknál?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy szakmunkás keres 300ezret havonta, egy diplomás meg 150ezret, akkor is a diplomás indul előnyből a nőknél?
2011. okt. 22. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A sznoboknál biztosan.
2011. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem, akkor mindenki a szakmunkást választaná, kivéve ha a diplomás sokkal jobban néz ki.
2011. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Az aki azt hiszi, hogy az számít egy csajnál, hogy ki mennyit keres, az eleve hátrányból indul nálam. Bár eezeknek is megvan a célközönségük, csak olyan lányt kell találni, akit ha nem is menetenkénti áron, de ékszerekkel, szépruhákkal, kocsival és mellplasztikával hosszú távra meg lehet venni (egyébként hosszabb távon olcsóbb ez a típusú fizetős lány).


Ha ennél messzebb is lát az illető, akkor nem az számít, hogy milyen papírja van. Legyen azért művelt, lehessen vele mindenről beszélgetni, de sajnos ez utóbbiak a legtöbb diplomás pasit se érintik...


Nekem volt már olyan pasim, akinek csak 8 általános végzettsége volt és a legtöbb egyetemi diplomával és jó állással rendelkező ismerősömet messze lehagyja műveltségben, udvariasságban, humorérzékben és életszeretetben. Ezek a dolgok többet számítanak, de persze csak azoknál, akik hosszú távra keresnek párt, mert a legnagyobb büntetés az életben, ha egy mogorva, unalmas emberrel kell leélnie valakinek az életét...

2011. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Diplomást választanék, ha általánosítanék. Viszont, ha a szakmunkás van olyan értelmes, mint a diplomás,akkor nem érdekel.

A fizetése meg főleg nem izgat. A családomban én vagyok egyedül diplomás, életem párja is szakmunkás, viszont ő tényleg nagyon értelmes, a kollégái már bőven az ő szintje alatt vannak.

2011. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy vannak olyan gyökerek, akik ezt nézik, főleg úgy, hogy rengeteg diploma szart sem ér, egy ügyes szakmunkás pedig nagy kincs. Ha pedig még maszekban csinálja saját vállalkozás keretében, akkor abból szépen meg is lehet élni.
2011. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nálam nem 20
2011. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szakmunkás a férjem, így mondhatom szakmunkást választottam.

De ha diplomás lett volna akkor is hozzá mentem volna, mert nem a végzettségébe hanem a személyiségébe és a kinézetébe szerettem bele.

Az én szakmunkásom amikor 8 éve megismertem keresett 63 ezer ft , most keres 180-at és nagyon jól keres. Megkérdezhetem melyik szakmunkás keres 300 ezret? Lehet pályát módosít :D :D

2011. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok az lemaradt hogy 25/N
2011. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is erősen mérlegelem inkább, hogy mennyi az esze. lehet diplomás, de sötét mint az alagút

mondjuk a szakmunkások mifelénk eléggé egyszerűek, de ha netán kifogok egy olyat, aki értelmes és sok közös témánk van, akkor miért is ne?

22L

2011. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!