Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan csak barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan csak barátkozni akar vagy tényleg nincs felkészülve?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal aki rendkívül szimpatikus volt nekem és pár napra rá megint találkoztunk és mikor este hazakísérte tudtam, hogy baj van másnap rá is kérdeztem hogy mi a baj és azt mondta legyünk csak barátok közbe nem is beszéltük, hogy egyáltalán járnánk és aznap alapból csak beszélgettünk semmi több de én mégis akarok tőle többet csak már nem is nagyon beszélgetünk. Mit tegyek ez még nem jelenti azt hogy kidobott, mert akkor ahhoz járnunk kellett volna!
2011. aug. 9. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akar töled semmit... Ha ezt nem fogod fel akkor nincs mit tenni.
2011. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól szoktátok érezni magatokat?
2011. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem szakítás, hanem visszautasítás.
2011. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól szoktuk, igen :)
2011. aug. 10. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!