Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ezzel rajtam kívül valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Van ezzel rajtam kívül valaki?

Figyelt kérdés
Tehát, a helyzetem a következő: A korom beliek gyakran járnak szórakozni hétvégenként. Vissza is hallom hoik történnek egy ilyen koncert, buli..... folyamán. Engem ezek a dolgok soha nem vonzottak, nem érzem szükségletemnek hogy elmennyek szórakozni. Ne ércsétek félre nem vagyok az a puhap*cs fajta, nem is nézek ki olyannak, edzőterembe járok meg motorozom is, meg metal zenét halgatok. Viszont 17 éves léttemre még nem volt egy barátnőm sem. Valószínűleg jobban kellene próbálkoznom, szóval menjek el valahová, vagy mi a teendő?
2011. aug. 9. 17:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
"Ne ércsétek félre nem vagyok az a puhap*cs fajta, nem is nézek ki olyannak, edzőterembe járok meg motorozom is, meg metal zenét halgatok. " :D:D:D
2011. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Az is fontos, ha nem vagy hülye. Vagyis tanulj meg helyesen írni.

Egyébként járj el, úgy könnyű ismerkedni.

2011. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Hallgass MMet Flourt JBt meg SPt és bukni fognak rád a tinilányok:D
2011. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
én nem járok edzőterembe nem hallgatok metálzenét már nem is motorozom sőt néha aljasra iszom magam de 17 évesen már voltam nővel és volt már párkapcsolatom. csak az a kemény aki gyúrogat manapság?XDXDDddd
2011. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
a hiba a metálban van, én utálom a rockerek bármilyen jófejek is
2011. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ha valamit rosszul írtam bocsánatot kérek, gyorsan kellet begépelnem a szöveget, meg a billentyűzetem is beteges, szóval bocs mindenkitől. Egyépkén ötösöm van magyar nyelvből szóval nem vagyok hülye.
2011. aug. 9. 18:06
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem a gépeléssel van a gond, hanem a "mötál=kömény" mentalitással.
2011. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

igen,én is így vagyok vele... csak én 15 vagyok és lány.



Amúgy ha ötösöd van,akkor az egyébként,nem egyépként :)

2011. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Petinek hívnak?
2011. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

18:03

Nem, persze hogy nem csak az lehet kemény, csak gondoltam leírom, hogy ne gondoljátok hogy azért nem volt barátnőm met visszahúzódó vagyok.

2011. aug. 9. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!