Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Fitnessöv mennyi idő után...

A Fitnessöv mennyi idő után hat? Egyáltalán hat-e? Nem vagyok kövér, de van egy kis feleslegem és ezzel próbálom eltüntetni, de nem igazás sikerül. Napi mennyi időt kell rajtam lennie? Stb.

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm ^^
2011. máj. 28. 22:54
1 2
 1/14 anonim válasza:

a fitnes öv alatt a szauna övet érted? Csak mert az semmit nem hat, komolyan, őszintén mondom.(nekem is volt)Attól, hogy izzad a hasad, nem fog látszódni semmi, mert ugyebár nyáron a hónaljad is izzad, de nem fogy le :)

Hasból csak úgy tudsz fogyni, hogy kevesebbet eszel, rendszeresen futsz, vagy bicajozol, és emellett hasazol.

A has a legkeményebb dió!!!

Sajna az semmi mástól nem megy le.

De ha mondjuk minden este futsz 30 percet meg hasazol 30 percet akkor olyan kockás hasad lesz elöbb utóbb hogy sajtot reszelhetsz majd rajta.

napi egy órát pedig be lehet szorítani a nemes cél érdekében :P

Sok sikert!

2011. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm ^^ nem szaunás, hanem ilyen "izom rezgető" vagy én nemtom xd mert van bordám alatt vagy nemtom h pontosan hol, 2 hasizmom ami kőkemény és büszke vagyok rá, de azalatt a medencémnél meg van egy pici pocakom, ruha alatt kockásnak néz ki főleg ha befeszítem, dehát közeleg a nyár a fürdőruha :D és akkor ugye már látszani fog ^^ köszönöm szépen a választ! anyum azt mondja felülés a legjobb, ha kedvem van csinálom kifáradásig (tudom mindig kéne, kedvtől függetlenül, de a lustaság győzőtt, de majd elszánom magam és akkor mennifog) köszönöm ^^ tabletát meg ilyet meg nem szewdhetek mert még fejlődők xd anyum mondta
2011. máj. 28. 23:15
 3/14 Tyler913 ***** válasza:
41%

Mindketten tevedesben vagytok.A zsir mas testszovet,mint az izom.Ha feluleseket vegzel,a zsirreteg alatti izmot tornaztatod,ami tok jo ugyan,de attol meg a zsir nem tunik el.Ha komolyan atgondolod,ra kell jonnod: mi a turoert kene eltunjon?

Na pontosan ezert nem fogsz lefogyni soha a hasrezegteto geppel.Az ilyen cuccok a tipikus peldai annak,mennyire budos az embereknek a melo,es inkabb bemeselik maguknak,hogy egy tabletta,vagy idetlen kondigep hatasos,minthogy komolyan foglalkozzanak magukkal.


En is most kezdek szalkasitani,en heti 5-6 konditermi edzes melle tolok legalabb 4 kardiot,minimalisra vettem az egyszeru szenhidratot (leginkabb gyumolcs formajaban,delelott),es napi 5-6 etkezesre szethuzva eszem a csokkentett kajaadagot,ugyelve a sok feherjere.Ezt csak azert irtam be,hogy lasd,ha felesleged van,melozni kell,hogy eltuntesd.

Ja,es helyi zsiregetes nincs.Ha kaloriadeficiten vagy,a zsir a genetikadnak megfeleloen fogy majd a testedrol.


Na,en mentem is futni.

2011. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
utolsó -.-" szerintem te nem vagy ép eszű ... tök marhaságot beszélsz szerintem, szerintem felüléssel igenis lehet kockásítani futás stb... meg h éjfélkor futni mész.... -.-" ne fényezd már magad! senkit nem érdekel a leszólásaid stb... -.-" pf..
2011. máj. 29. 00:07
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a másodiknak teljesen igaza van. A felülésekkel persze, kockásítod a hasad, növeled az izmot - csak hogy a zsírréteg alatt. Persze minél több az izom, az izom több kalóriát éget el, ez tovább segít majd a fogyásban, de attól, hogy felülésezel csak, attól nem lesz lapos hasad.

És az edzésről is teljesen korrektet írt az előző. A súlyzós edzéseket kell kombinálni a kardióval (és a súlyzósról ne arra gondolj, hogy jajj, Rambo leszek, meg juj, eltűnik cicim, mert marhára nem így van, ha normálisan csinálja az ember lánya :) ), és ha megvan a kellő edzés, akkor diétával ahogy fogysz, fogyhat a zsír is. És minél több az izmod, az izom annál több kalóriát éget, ami tök jó.

Szóval nem kellene azonnal lefikázni valakit, csak azért, mert az írási stílusa nem tetszett.

(Én meg nem éjfélkor, hanem hajnali ötkor járok el futni. Nem fényezem magam, akkor van rá időm, ez van. Pedig este sokkal egészségesebb futni, de akkor nem merem bevállalni. A fentebbieket meg onnan tudom, hogy konditerembe járok már jó ideje - bár most a vizsgaidőszak miatt ez fel van függesztve -, és volt edzőm.)

Sok sikert. :)

20N

2011. máj. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igazuk van az elöttem szólóknak, az izomerősítéstől a zsír nem tűnik el, ahhoz fogyni kell. Nemhiába a szálkásítás lényege,hogy fogysz. lefogyod a zsírt a bőröd alól. ennek semmi köze az izmokhoz.

(ha lenne akkor a bodybuilderezőknek nem kéne szálkásítaniuk, hiszen izmuk van elég. De nekik is kell)

2011. máj. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tyler913 ***** válasza:

23:46-os vagyok,most ertem vissza.Mivel Amerikaban elek,nalunk most van fel kilenc,szoval tok jo idoben voltam,mar nincs forrosag.

Bocs,hogy a lelkedbe gazoltam,de attol meg igaz,amit irtam.Ha nem hiszed,kerdezz meg egy hivatasos

trenert,vagy nezelodj az Interneten,komoly fitnesszel,testepitessel foglalkozo oldalak utan.


Ha nem erdekelnek a "leszolasaim",akkor minek teszed fel a kerdest?Vagy csak azok szolhatnak hozza,akik egyetertenek Veled,akkor is,ha nincs igazad?


ma 00:50: koszi a mentest;)

Egy kritikat azert Te is engedj meg: nincs olyan sem,hogy "has kockasitas".Mindenkinek alapbol kockas a hasa,ez az izomzat termeszetes formaja.150 kilosan is kockas az ember hasa,csak a zsirreteg miatt esetleg nem latszik.Udv,es jo edzest!

2011. máj. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Én kaptam egyszer egy ilyet, a hátamra szoktam használni, ha fáj.:D
2011. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hiába felülésezgetsz, ha ott lesz felette ugyanúgy a háj...


Totálisan igazuk van a 2. és az az utáni hozzászólóknak.


Az első pedig olvasson kicsit utána.

2011. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Masszírozásra tökéletes, ahogy írták is. Átlazítja az izmot (de ezt ugyanígy elérhető nyújtással vagy mástól kapott masszázzsal). Fogyasztani nem fogyaszt.
2011. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!