Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 éves kor közötti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 éves kor közötti férfiak, szerintetek milyen a "szép" nő?

Figyelt kérdés

Külső-belső adottságok egyaránt érdekelnek. Kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy a többség hogyan vélekedik erről.


Köszönöm szépen előre is, írjatok kort, kérlek!


2011. júl. 5. 13:02
1 2 3
 1/21 bix ***** válasza:

az arc fogjon meg elős körben... aztán külsőre én a vékony lányokat szeretem, nagy mell kizárva, smink, hajfestés, minimálban ha nagyon kötelező de inkább azt se, műköröm viszont alapból nem jön be.


belsőre hűséges, okos, humoros, spontán, benne van őrültségekben is akár ha arról van szó, nyitott, érdeklődő, elvisel:D


meg persze ezer más, de egyszerre úgyse teljesül minden...

25/f

2011. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Általában én úgy veszem a szépséget ami nekem tetszik és kész.

Hogy másnak nem szép az engem nem érdekel csak nekem legyen

az.

Mondjuk aki nekem szokott tetszeni annak általában van

még rajtam kívül több hódolója is.:(

2011. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Na ez megint egy olyan dolog. Szép arc.... és az milyen szerintetek?


PL: egy gyönyörű ritka szép szem, megfog? Őszinte, tiszta tekintet, kedvességgel társulva, DE a lány nem a miniszoknyás, toppos típusm sokkal inkább a farmer + blézer vagy ing típus, sportos egy szóval.


- Milyen pl egy szép nő öltözete szerintetek?

- A belsőből sok nem sugárzik kifelé, nem fogod tudni, hogy hűséges-e csak , ha kapcsolatba kezdtél vele. Nem de? Vagy úgy vélitek van ennek árulkodó jele?

2011. júl. 5. 13:13
 4/21 A kérdező kommentje:

BIX!


És mi történne akkor, ha minden meglenne a lányban, ami neked kell. Hűség, kedvesség, de kicsit kövérke. Nem túlzottan, de van rajta pl 10 kg plusz?! Elutasítanád?

/A súly változhat, a belső megmarad, de fordítva soha nem lehet igaz/.

2011. júl. 5. 13:15
 5/21 bix ***** válasza:

belső értékeket is kérdeztél...


nem szeretem a plcsás lányokat, miniszoknya mini felső nálam nem játszik legalábbis hosszútávú kapcsolatot nem tervezek vele...


milyen a szép arc? milyen a jó pasi? mindenkinek más. nem szeretem a tucatarcokat, de ha bejön azt egyből tudom. nem tudom megmondani hogy mi vagy miért fog meg. lágy vonások, kis orr, passz.


nekem az arc kell megfogjon első pillantásra, ha az nincs meg akkor lehet a legtutibb teste, akkor se veszem feleségül:)

2011. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 bix ***** válasza:

"És mi történne akkor, ha minden meglenne a lányban, ami neked kell. Hűség, kedvesség, de kicsit kövérke. Nem túlzottan, de van rajta pl 10 kg plusz?! Elutasítanád?

/A súly változhat, a belső megmarad, de fordítva soha nem lehet igaz/."


nem egyértelmű. a 10 kiló plusz hol és milyen mértékben látszik. láttam már olyat akin zavart volna, és olyat is akin volt és észre se vettem. a kibuggyanó háj oldalt, vagy a puha plöttyedt has nekem nem volt vonzó soha. és első körben a pasi és a csaj is külsőből ítél.


egyébként nekem ezek elvek. sportos az életem. folyamat vagy teremben vagyunk, vagy bicikli megy, túrázunk hétvégente, vagy akármi. de rengeteg a mozgás az életemben. volt rá példa hogy azt mondtam lássuk, de nem volt jellemző hogy működött volna...

2011. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Áhhhhhhhhhh, ha gyönyörű a leke, akkor sem?


Én is válaszolok, bár nőtől függ. Milyen a "jó pasi"?

Ezt a kifejezést (pasi) nem is használnám. Nagyon utálom, mert a férfiakra nézve lekezelő megnevezés. Nálam a srác, férfi az elfogadott.

A lényeg: nyilván tetszik egy helyes férfi, de nem az a fő pont. A lelke legyen szép. Értem ez alatt:


- hűséges

- kedves

- figyelmes

- utálom az alkoholt, szóval nálam kizáró ok a bulizás stb.


Legyen egy kb 25-30 körüli érett, intelligens, kissé humoros férfi.

Ha valaki nem a tipikus bulis és haverozós fajta, az már egy jó pont nálam. Ezt ne úgy értsd, hogy ne legyenek barátai. Szeretem azokat a férfiakat, akik komolyan gondolkodnak , van jövőképük (család, gyerek).

2011. júl. 5. 13:25
 8/21 A kérdező kommentje:

Na látod, rátapintottál a lényegre.


Én sportos, állandóan mozgó ember vagyok. Nem tudnám elviselni azt, hogy valakiért szoknyában flangáljak, ha egyszer az nem én vagyok. Mivel állandóan kirándulok, sportolok, nekem nem egyeztethető össze a cicababasággal. És ez életforma, nem tehetek róla.


Nem mondom, hogy nem szeretem a csini ruhákat, de soha nem hordok szoknyát, sem ruhát.

De hordok, tűsarkút, blúzokat stb... fogadjanak el így, ha nem megy, nem ő az igazi. Nem igaz?

2011. júl. 5. 13:28
 9/21 anonim ***** válasza:

:)

Okos nőnek tűnsz te nekem kérdező.:)

Egyébként nekem is inkább a vékonyabb lányok jönnek be, de én is vékony vagyok. Viszont láttam már nagyon sexy nőt, akin volt súlyfölösleg, ezért nehét válaszolni az ilyen kérdésekre. A külső és belső is legyen szép, ami nálam nagyon bő választékot foglal magába.

Viszont! Soha ne felejtsétek el, hogy a negatív és a pozitív tulajdonságok nem nagyon szokták kiütni egymást.

2011. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
De igaz.
2011. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!