Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára? Csak két hónapja vagyunk együtt, de nagyon meg szeretném lepni?!

Figyelt kérdés

25 éves, közgazdász, szeret olvasni, de könyvet nem akarok venni neki, mert nem rengeteg könyve van, nem tudom mi van meg neki és mi nem...


valami ötlet??? jól bevált dolog???


2010. júl. 2. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

a könyv lenne a legjobb, de te tudod.

vehetsz neki -karórát, ha hord/hordana

-pénztárcát

-puzzlet vagy makettet, ha szeret ilyenekkel foglalkozni

2010. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt, aminek örülne. Remélem, tudtam segíteni. :)
2010. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ékszer(már ha szereti) , egy szép kép rólatok , főzöl neki valamit amit szeret , telefon , pénztárca , parfüm hirtelen ennyi jutott szembe.
2010. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én párom 18. szülinapjára troli (ziu) modelt csináltam tűnemezeléssel. A fiúk meghatódnak, ha valamit csinál nekik a barátnőjük.
2010. júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdésre csak sablonválaszt fogsz kapni ha felteszed,az utolsónak mondjuk igaza van,én is jobban szeretek olyasmit kapni amit valaki készített vagy jelképes dolgot amiben tudom hogy benne van az igyekezete,az ajándék vásárlás sajnos népbetegség,főleg karácsonykor...Apropó,valaki látta a Nyugatinál a felüljárón a feliratot?

"Békés boldog vásárlást kívánok" - ez vajon hogy került oda?Van benne némi cinizmus :D

2010. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!