Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj a herém tél óta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a herém tél óta?

Figyelt kérdés
tél óta fáj a jobb herém,föntebb van és nagyobb is mint a bal,további okok ami miatt talán fájhat:amikor megszülettem vizenyősek voltak a heréim,nem tudom mikor de asszem télen átakartam mászni egy szűk résen de beszorult herém és utánna még 20 percig fájt kb,11 éves koromtól egészen 2011 teléig általába 1 héten 5 ször maszturbáltam,mióta van a bajom 1 héten maximum 3-szor. 14/F
2011. aug. 10. 00:59
1 2 3 4
 1/32 BlacktigerXXX ***** válasza:
mert ha vizenyős, és nem húzol rá hereköpenyt, akkor befagy.
2011. aug. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
megviselte a hideg
2011. aug. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Fagyállóra kellene cserélned a vizenyőt..
2011. aug. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
2011 teléig? Mit panaszkodsz ha tudsz az időben utazni? Utazz vissza és változtasd meg a múltat.
2011. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 KartoffelKatze ***** válasza:
Sztem szólj róla Anyukádnak/Apukádnak, és menjetek vele dokihz... mert ha lerohad a heréd akk gáz lesz...
2011. aug. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 karimmalpózolok válasza:

"amikor megszülettem vizenyősek voltak a heréim"


Nem lehettek vizenyősek a heréid mivel még nem voltak.

Tudatlanok kedvéért mondanám,hogy a heregolyók csak 6. életév betöltése után kezdenek leszállni.Addig sehol semmi.Mint cigányba a dolgozhatnék.Egyszóval: Hibás a kérdésed.

2011. aug. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 OwnedDM ***** válasza:
81%
2011. telén történt? Érdekes, szerintem amikor átléptél az időmátrixon akkor sérülhetett valahol meg, vagy az időgépbe szorult be? csináltad volna nagyobbra te barom!
2011. aug. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

01:12:

Te azt honnan veszed? Szerintem a hatodik hónapot összetévesztetted a hatodik évvel, ami a herék a hasüregből való kiesését illeti...

2011. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
tuttam hogy sok parazt levél fog érkezni,de legalább van egy két jó is,és nem hamis a kérdésem mivel amikor megszülettem először még örült is anyám hogy mekkora heréim vannak de aztán a doki monta hogy az nem jó mivel vizenyős,vagy hereödéma vagy micsoda.
2011. aug. 10. 01:18
 10/32 karimmalpózolok válasza:
Eléggé kreatív lehet az úrfi ha már az időgépet is feltalálta.Tudósokat megszégyenítő cselekedet
2011. aug. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!