Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem nála? Esetleg Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? Esetleg Ő is szerethet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány, akit már lassan 3 éve ismerek, és rettentően tetszik, de sajnos nagyon messze lakik. Meg van egy bökkenő is.. Van barátja, de sokszor látom rajta, hogy elege van belőle, és sokszor látom rajta, hogy nem boldog és ezt Én is át veszem tőle. Nekem is rosszul esik, hogy nem láthatom Őt boldognak, mert egy ilyen kis jampi gyerek, mint a barátja elveszi az életkedvét. DE, nem sokára fog jönni hozzám 1 napra, mert csak 1x találkoztunk eddig. A barátjának megmondta őszintén, hogy hova megy, és Ő azt leszarta, vagy nem is tudom mit reagált rá, de nem nagyon érdekelte. És a kérdésem az az lenne, hogy mit csináljak azon az egy napon? (nem megdu*ni akarom) Próbálkozzak be nála, vagy mi? Segítsetek légy szíves, és ha lehet normális válaszokat adjatok. Köszi!


15/F - 16/L


2011. aug. 10. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát így, hogy még "járnak" a "barátjával" ne hajts rá, mert még rosszat gondol rólad, de finom éreztesd vele, hogy nem közömbös számodra és hogy jól érzed magad vele. Bizonyítsd be, hogy veled jobb lenni mint azzal a tapló gyerekkel. :) Sok szerencsét, jó szórakozást nektek.
2011. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Viddel vacsizni mennyetek el bulizni talán filmet nézzetek otthon és majd összemelegedtek :'D
2011. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hailey13 ***** válasza:

édes vagy ;)

kicsit mintha a nővéredet féltenéd. szerintem elég ha csak felvidítod, vele vagy. lehet, ha megcsalja a barátját, még rosszabbul érzi magát.

hagyd, majd valami lesz belőle ígyis-úgyis:D

2011. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :) Szerintem is inkább maradunk barátok, minthogy rosszba legyünk meg minden. :(


Utolsó: Köszönöm, és hát igazából tényleg olyan, mintha a nővérem lenne és féltem is. :)

2011. aug. 10. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!