Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokkal szebb a legjobb barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal szebb a legjobb barátnőm! Így soha nem lesz esélyem?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm nagyon szép,mindenki odavan érte. Együtt szoktunk szórakozni járni és kb mindenhova. Sokszor csak őt veszik észre,pedig én is szép vagyok(csak nem annyira,mint ő) így annyira esélytelennek érzem magam...fiúk,ti mindig csak a szebb lányt választanátok?
2011. okt. 31. 21:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

1) Nem csak vele lehet szórakozni járni

2) Ízlések külömböznek, a szépség relatív

3) Ha olyan helyre mentek, ahol többen is vannak, akkor ha valaki lefoglalja a barátnődet, neked még mindig marad pasi

2011. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy inkább az a gond, hogy hagyod, hogy őt vegyék észre. Szóval, hogy elcsendesedsz vagy nem érdeklődsz , nem szólsz hozzá a témához ha odamennek hozzátok a fiúk.

Ilyen baj van? Vagy nyitott vagy feléjük?

2011. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nagyon nyitott vagyok, mindig vannak emberek körülöttem és sok haverom,barátom van. Attól,hogy nagyon szép még nagyon szeretem éss azért nem dobnám el,hogy én tűnjek ki.
2011. okt. 31. 21:37
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyitott vagy, ha nem vonulsz félre , nem leszel csendes sem, akkor ez van. Ezt kell szeretni".

Nem kell elmenni vele mindig bulizni, egyedül is mehetsz, vagy másokkal. De akkor menj nélküle is, és akkor neked is lesz esélyed.

2011. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elsőre ő tűnik ki. De ha megismerik belülről őt és téged is, lehetséges, hogy lesznek fiúk akinek te sokkal jobban tetszel. A belső értékek is fontosak... Te sem járnál egy jóképű, de utálatos, vagy buta fiúval, nem igaz? :) Kedvesnek tűnsz, biztosan sok fiú észrevesz téged is.
2011. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én téged választanálak, ha küldesz képet magadról. Én sem vagyok csúnya sőt. De nálam a külső 20-adlagos szempont.
2011. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én örülnék már végre egy szép lánynak, csak épp engem sem vesznek észre, pedig állítólag helyes fiú vagyok.
2011. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
Mi hárman vagyunk barátnők de mindhárman máshogy vagyunk szépek. Minden férfinak más tetszik... És mindig akad nekünk fiú. :D
2011. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Ha normális pasit akarsz,akkor ne filózz ezen..Mert azok nem a külsőre mennek..AMit írtad,te is szép vagy.. És mivan akkor,ha van pár srác,aki szerint te vagy a szebb? Nincs ego-d,ez nem is baj..De önbizalmad az legyen..Nekem is sokkal szebb a legjobb barátnőm..De ha a belsőnket nézzük,akkor inkább felém hajlanak a fiu-k,minthogy felé (:
2011. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Persze,biztos vannak olyan fiúk,de eddig elsőnek a barátnőmre hajtottak és csak utána rám és ugye úgy már nem is olyan igazi. Azért köszönöm a válaszokat :))
2011. nov. 27. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!