Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fura a haverjaimnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fura a haverjaimnak, hogy nem borotválom a fanszőrzetemet? 15/F

Figyelt kérdés
Néha elkezdenek arról beszélni, ki mikor borotválta utoljára a fanszőrzetét és amikor mondom nekik, hogy én nem borotválom mindig meglepődnek és mindig azt mondják, hogy amikor a csaj sz*pni fog majd köpködi ki a szőrszálakat. Én tudom, hogy ez gyökérség, de miért ilyenek?
2011. aug. 10. 21:27
 1/10 x) ***** válasza:
100%
Ott a válasz a kérdésben. Mert gyökerek és divatb.zik :)
2011. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát, ha borotválni nem is, de rövidre vágni (1 centi) célszerű, úgy nem is szúr, de nem is dzsumbuj. Én úgy csinálom, hogy leszedem csupaszra, és utána hagyom megnőni 1-1,5 centi hosszúra, majd ismét borotva. Ajánlom.

16/F

2011. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Mert gusztustalan :D:D biztos nem élsz nemi életet xD mondjuk velem is igy vannak mert én meg borotválom a seggem :D
2011. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gusztustalan? Egyébként meg nem a tövét kell nyaldosni...a makkod meg gondolom csak nem szőrös.

Ha majd nemi életet élsz, akkor azért egy kis fazonigazítás nem árt, e addig nem tök mindegy?

Egyébként azért csesztetnek, mert most a kopasz a divat. Ha vki nem divatos, akkor az gáz és ki kell röhögni meg cikizni.

2011. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
77%
Sztem is gusztustalan...
2011. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi uszodába jártunk és engem is mindig cikiztek a szőrös felsőtestem miatt,a zuhanyzóba pedig,hogy ott milyen nagy a szőr.Aztán elkezdtem borotválni és akkor azért cikiztek,hogy borostás. Bunkók,ennyi
2011. aug. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Engem nem cikiznek, csak mindig mondják, hogy ők borotválják és csodálkoznak, hogy én nem :)

Az én haverjaim nem bunkók...

2011. aug. 11. 14:21
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Aki szerint gusztustalan a természetesség, az kösse fel magát!
2011. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem ugy fogalmazok hogy gusztustalan hanem ugy hogy igéntelen...;) remélem igy jobban tetszik :D
2011. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
miért lenne igénytelen?
2011. aug. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!