Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan távolítsam el a fanszőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan távolítsam el a fanszőrzetemet?

Figyelt kérdés

Barátnőm akarja, hogy nyírjam le csupaszra, szeretnénk így is kipróbálni.

Az még rendben van, hogy leborotválom a péniszem körül, de közvetlenül a tövénél elég necces, hogy megvágja az ember, sőt, nekem még nő pár száll a pénisz alsóbb részén is, közvetlenül a töve fölött. Na és a zacsi?


2010. jún. 28. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Pörköld le a szőrt, ha parázol hogy megvágod magad!


Amúgy ha óvatosan csinálod, kicsi az esélye a vágásnak..és mindenhol meg tudod oldani borotvával pl.

2010. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kapkodsz, nem vágod meg magad, és ügyelj rá,hogy éles legyen a borotva.Legjobb zuhanyozás után borotválni, mert akkor megpuhulnak a szőrszálak.
2010. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbáld elösször hajvágó géppel, de ha az nincs akkor óvatosan nyird rövidre, és utána könnyebb borotválnod.

A zacsit, meg fördés közben csak borotvával, de feszítsd meg rajt a bőrt.

2010. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
-ollóval-
2010. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És az orrod körül hogy borotválod le a szőrt?
2010. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak különböző szőrtelenítő krémek férfiaknak is. Azzal próbáld meg. Én is szőrtelenítő krémmel oldottam meg.
2010. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én Depilan intim szőrtelenitő krémmal szoktam a javát, utána átmegyek rajta borotvával, nyáron meg gyantáztatok
2010. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok

bocs nem olvastam végig hogy férfi vagy

akkor ne gyantáztass mégsem:)

2010. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
te tiszta hülye vagy mit nem lehet azon megcsinálni
2010. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!