Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Udvarolnál romalánynak "fehérk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarolnál romalánynak "fehérként"?

Figyelt kérdés
normálisnak tűnő család.
2011. aug. 10. 22:33
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Bocsi és megértelek 77% teljesen.

Gondolkodtam már én is arra, hogy elmegyek éjszaka korcsolyázni és aki belémköt, abba belevágok egy kést (függetlenül attól, hogy kicsoda), azért hogy javuljon a közbiztonság. De ez nem megoldás és én nem vagyok gyilkos.

Most már nem "offolom szét" a kérdést. De tényleg nagyon sok midnentől függ, hogy összejönnék-e. Szerintem nem jönnék össze. És ez nem a faja miatt lenne, hanem a belseje miatt, családja miatt stb..

2011. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Énis miskolci vagyok [sanjon ]:(
2011. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
*sajnos
2011. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

biztos h nem..mindig kijön rajtuk vhogy h c!gányok..

ha pl elmentek vhová ketten ott még talán nem lesz gond..de ha már ő elhozza vmelyik c!gány barátját,családtagját..na ott tuti "kijön" rajtuk..ahogy beszélnek..ahogy viselkednek.

nem éreznéd jól Magad!

2011. aug. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha fegyvert fognának a fejemhez akkor se kéne c*gány barátnő.
2011. aug. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim válasza:
89%
ha normális a csaj, akkor is bukod a sztorit, mert ott van a kib szott családja. járjál hozzájuk sünpörköltet enni, adjál pénzt a tesó csomagjára, aki sitten van, a Rozit (uncsitesó) veri a férje, nem tud kihez fordulni, baj-e ha nálunk lakik, stb. Persze csak ordítozva tudnak beszélni egymással. A csaj meg azért normális, mert kiakar szakadni ebből a közegből.
2011. aug. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
szerintem meg meglatod, nem azt mondtad hogy felesegul akarod venni, hanem azt hogy esetleg lehetne valami koztetek. irasaidbol itelve nem vagy te hulye gyerek, hamar rajossz ha valami nem koser. en kiproblnam, ismerek valakit akinek roma felesege van es normalis a csaladja is.
2011. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Nincs az az Isten vagy kinzasi modszer amivel ra lehetne venni erre! Egy nepcsoporttal sincs bajom, de a ciganyokat nagyon utalom!
2011. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
kizárt! retkekkel nem kezdek soha
2011. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

normális házuk van, tisztaság volt bent.

anyján, apján, hugán, öccsén látszik hogy romák, rajta nem. hárman tesók.

2011. aug. 11. 16:09
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!