Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves fiúk! Hogy viselkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiúk! Hogy viselkedtek ha tetszik nektek egy lány a suliban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 23:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Elkezdek vonyítani mint egy kutya , csóválom a farkam és várom hogy játsszon vele/m.
2011. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
elkezd habzani a szám
2011. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

Normális válaszokat már!


Ha nekem tetszik egy lány, oda megyek hozzá, beszélgetek vele, elkérem az MSN címét. Néha rámosolygok, ha meglátom, néha szemezek vele. Nagyjából ennyi. :)


17/F

2011. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 x) ***** válasza:
62%
Faragatlan tuskók vagytok de azért bírom az ilyen válaszokat :DD egyébként így ennyiből nehéz tanácsot adni. Egy osztályba jártok? mennyire vagy jóban vele? van barátja? ismered a baráti körét? amíg ezeket legalább nem tudjuk nem tudunk segíteni. kezdeményezz. ennyi. Meg nem árt ha jól nézel ki... tudod szarból nem lehet várat építeni :D
2011. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Tizenéves fiúk!? Nem gáz, ha kiírod, hogy 12 év körüli lehetsz. Mellesleg erre a kérdésre neked kéne tudni a választ, legyen már tököd!
2011. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 m4gnet0 válasza:
49%
De ha 12 éves akkor még nincs neki :o :$ :D:D:D
2011. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok,és lány xDD

Egyébként egy osztályba járunk!

Normális válaszokat kérek szépen! :D

2011. aug. 10. 23:36
 8/24 A kérdező kommentje:

Basszus,ne legyetek már ilyenek xDD

Ki akarom deríteni,hogy tetszem-e,egy bizonyos személynek! :D

2011. aug. 10. 23:42
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

szerintem a kérdező arra gondolt, hogy neki tetszik egy fiú, és reméli, hogy ő is tetszik a fiúnak. biztos azért tette fel ezt a kérdést, mert az illető fiú viselkedését úgy értelmezte, hogy ő (mármint a kérdező) bejön a srácnak.


gondolom.

amúgy én nem tudok tanácsot adni... 1, lány vagyok 2, nem szoktam tetszeni az embereknek D:

2011. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
kacsintgat, folyton téged bámul stb. Vagy esetleg állandóan piszkál, vagy megpróbál körülötted legyeskedni. A fiú típusától függ. Szal ha visszahúzódó, akor csak nézeget, ha nagyszájú akkor meg macerál. Na csók
2011. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!