Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nagyon fontos a mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon fontos a mell mérete? Nem jön be nektek a kicsi de formás és feszes mell?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Dehogynem, sokszor még jobban is tetszik. :)
2009. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Thurston ***** válasza:
89%

De. Sokkal jobb is.


O)))

2009. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Nehogy már a mellméret számítson egy kapcsolatban.
2009. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem is számít! :) csak kíváncsi vagyok többnyire melyik tetszik a fiúknak jobban!
2009. ápr. 12. 14:21
 5/17 Thurston ***** válasza:
82%
Ó basszus. Imádom, hogy ilyenkor mindig ezzel jön valami nagyokos. Mi most az esztétikumról beszélünk. Csak és kizárólag a mellekről. Semmi másról. Ki mondott bármi olyasmit, hogy ez számít egy kapcsolatban? Egyáltalán hogy jött ez ide?
2009. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Mit számít az esztétikum, ha csak úgy önmagában nézzük? Attól még valakivel lehet együtt jó, hogy a melle nem tetszik...a válaszommal arra utaltam, hogy a kérdésnek nem sok értelme van a gyakorlatban.
2009. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
arra gondoltam a kérdéssel, ha csak külsőt nézzük, mi tetszik meg jobban a fiúknak. ha most belekevernénk a belső dolgokat,meg a kisugárzást, nincs értelme a kérdésnek. :) nekem nincsenek nagy melleim, kicsi formás feszes XD ( sportolok, táncolok stb.) de a barátomnak nincsen semmi baja a mellemmel. legalábbis ezt állítja. de mindig mondja h nőtt :O ... meg ilyenek... ezért lehet h kicsit zavarja... nemtudom :(
2009. ápr. 12. 14:38
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Önmagában ha csak a külsőről beszélünk, szerintem igenis a nagyobbacska mellek szebbek. Nem deszka, nem szúnyogcsípés, se a félcitromok. Persze nem a túlzásokra gondolok, hanem egy normális, formás, közepes-nagyobbacska méretű ciciről.
2009. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Nyugi! Nem zavarja, főleg ha dícséri is. :) Az én barátnőmnek is kicsik a mellei, azonban jó formásak, és feszesek, egyszerűen imádom. :))


17/F

2009. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
sztem nem igy kellett volna feltenni a kérdést ... mert ez egyértelmű hogy jobban bejön sztem midnenkinek a kicsi de formás és feszes mint a nagy lógó fonnyadt ... akkor kellett volna kérdezned hogy melyik jön be jobban a nagy de szép feszed vagy a kicsi de szép feszes.. sztem...vagy ha csak az a kérdés hogy van akinek bejön e a kicsi formás feszes akkor ez megint csak egyértelmű nem ? psze hogy van akinek bejön és lehet h van akinek nem .
2009. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!