Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek melyik jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek melyik jön be jobban? Egy formás, kerek fenék, esetleg kisebb mellel, vagy nagyobb mell, de lapos fenékkel?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


Nem találtam jobb képeket.Átlagos nőkben gondolkodjatok.Nemet és kort írjatok,és,hogy miért éppen az tetszik,ami.


2010. máj. 31. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem mert transzhomoantibi szexuális vagyok
2010. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
A kis mell nem baj, de a popsi, legyen szép, formás.
2010. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó formás segg kisebb formás mellel. :)
2010. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Jaja a formás nagy segg az jobb, mert nagyobb a csípője, és könnyebben jön a gyerek.
2010. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Akkor már inkább a nagy mell.Szerintem a mell fontosabb.Nem is tudom ez már akkor kialakul a férfiakban mikor még az anyjuk emlőiből szopnak.És onnantól folyamatos a vágy a nagy cicik után.Meg valahogy a nőiességet is jelzik.ármint kűlsőleg.

Ez olyan a fiúknál mint a nőknél a angy farok.

Minden férfi tudat alatt nagy mellekre vágyik és minden nő nagy farokra.Az más kérdés h emberek vagyunk és tudunk kompromisszumokat kötni.

2010. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A lehető két legrusnyább némbert linkelted be...amúgy jó segg. De annál is fontosabb az arc, mert nagy segge és nagy melle van Kiszel Tündének is...és nézzetek rá, arconfosnám.
2010. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nagyobb mell kisebb fenékkel.
2010. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Jobb fenék,kisebb mellek :D
2010. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Toth Maria Terezia válasza:
Az biztos hogy sok csaj szeretne hogy olyan feneke legyen mint J.Lo nek.(az ove szuper)
2011. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!