Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szoktok a fürdőkádban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szoktok a fürdőkádban maszturbálni? Milyen gyakran? Kaptak már rajta?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
minden nap, mikor reggel felkelek elmegyek zuhanyozni kiverem mikor este lefekvés elött akkor is kiverem, de még sosem kaptak rajta, ja és nap közbe is szoktam még.
2011. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
én nem verem szegényt a mai férfiak olyan brutálisan bánnak a zsirkóbászukkal én reggel megsimizem meg este is xdxd
2011. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
minden este és még nem kaptak rajta
2011. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem is úgy tettem fel a kérdést, hogy "veritek-e", mert akkor tudom, hogy férreértések lennének, vagyis nem, csak...értitek na. :P
2011. aug. 11. 20:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Szoktam, és még engem se kaptak rajta. Egyébként helyesen nem szoktok, hanem szoktatok.
2011. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
uncsó nem szoktok hanem sz.ptok szvalxd
2011. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezek a válaszok... XDDDDDDDDDD

EZ KÉSZ :D Fail, fail, fail... :D Legjobb az, aki azt írta, hogy nem veri, hanem simizi.

"Fiúk, szoptok a kádban maszturbálni?" <-Jó mondat lenne. :D

Bár a "b*sztok masztizni" jobban hangzik. ^^

Hogy a kérdésre válaszoljak, igaz nem fiú vagyok: Vannak olyan ismerőseim, akik csinálják. Még nem kapták őket rajta(legalábbis nem tudok róla)

16/L

2011. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 stikkes ***** válasza:
91%
Csak kabinom van.
2011. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
jaj elfelejtettem én nem szopok a kádban amugy higgyétek el amit fent irtam ha simogatnátok és nem vernétek akkor hüségesebb lenne hozzátok az ennyém már be van tanitva még a labdát is visszahozza ugyhogy én többre visszem vele mint ti a verésetekkel:D
2011. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szeretem ezt az oldalt <3 Itt mindig van min röhögni *-*
2011. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!