Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FONTOS.! Menstruációs zavarokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS.! Menstruációs zavarokra milyen gyógynövényes teát ihatok?

Figyelt kérdés
A menstruációm nagyon rendszertelen..terhes biztosan nem vagyok mert még szűz vagyok. Augusztus 13-án lesz hogy 2 hónapja nem menstruálok. Milyen gyógynövényes teát ajánlotok? A borsmenta tea jó menstruációs zavarokra..mennyi idő után mutat eredményt?
2011. aug. 12. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Cickafark elvileg, de azt inkább ne, mert a dokim szerint azt nem szabadna.

Szerintem próbál meg az Agnucaston tabit. Vény nélkül kapható, gyógynövényes tabletta. Arra azt írja, 3 hónap alatt fejti ki a hatását.

2011. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyébként egy kivizsgálás sem ártana, hogy mégis mi a baj.
2011. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fél deci konyak...rendszeres talán nem lesz,de görcsölni nem fogsz...háziorvos ajánlásával.
2011. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki a méhpempőt. a Forever Living is gyárt tablettát( egy hónapig szedtem, és abban az egy hónapban napra pontosan megjött) csak elég drága, de méhészektől is be lehet szerezni, nem tudom, mennyiért árulják. ezenkívül még immunrendszer erősítő is, szal ártani tuti nem fog.
2011. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a borsmenta teáról mit tudtok? Mert a termék leírásban megtalálható a menstruációs zavarokra is.
2011. aug. 12. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!