Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ha 1 Csaj azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha 1 Csaj azt mondja nekem hogy helyes vagyok, akkor bejővők neki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
nem'tom mér' kellett lepontozni az uccsót!:/ itt csak az számít jó válasznak hogyha azt írják hogy "igen egészen biztos h bejössz neki" ne vicceljetek már!!képzeljétek énis szoktam olyanra mondani aki nemis jön be h helyes..mert pl TUDOM h helyes de nekem nem tetszik .. na ennyi
2009. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért kell folyton fennakadni a helyesíráson, mert például ha nekem egy amúgy helyes srác ír egy helyesírási hibáktól hemzsegő levelet, tuti, hogy szemberöhögöm, főleg, ha még menőnek is hiszi magát. (kivétel persze, ha nem saját tanulatlanságából ered)Én már csak ilyen undorító ember vagyok.
2009. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenü. Ha pl. jó haverok vagytok akkor simán mondhatja h helyes vagy, akár még gondolhatja is úgy, de nem feltétlenül szeretne veled járni vagy ilyenek...
2009. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!