Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy nagyon szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nagyon szeretnék egy meleg barátot?

Figyelt kérdés

Más is van így mint én hogy hihetetlenül szeretnék egy meleg barátot?:O Lány vagyok. És valamiért úgy gondolom hogy nagyon jó lehet ha valakinek van egy meleg barátja... Szerintem a meleg pasik esetenként sokkal megértőbbek, őszintébbek és biztos hogy nem lenne a két fél között semmilyen szexuális vonzalom. Más is van így ezzel?

16L


2011. aug. 12. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
persze sokat hallani arról, hogy a melegek jófej barátok,haverok satöbbi... de ez olyan megkülönböztetés, mint a fekete bőrű között tartott különbség...
2011. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy meleg fiú haverom.Igazatok van sokkal normálisabban viselkedik mint a heterok.Kedvesebb szelidebb meg egyálltaalán tökre jól lehet vele beszélgetni.

Sokkal jobban megértjük egymást mint a többi férfi ismerősömmel.

2011. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Most meg egyre jobban szeretnék ahogy itt mondjátok:)))
2011. aug. 13. 10:24
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A heterók nem normálisak (tisztelet a kivételnek)!! Nekem meleg pasi kellene csak sajnos azok nem állnak szóba nőkkel :(
2011. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!