Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok szerintetek eltakarjam a széles fenekem? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Nagyon széles a csípőcsontom és így nagy a fenekem. Az utcán ezt még el tudom takarni egy táskával, viszont holnap nem tudom. Ráadásul háttal fogok állni kb 50-60 ember előtt. :S

Arra gondoltam, hogy egy pulcsit kötnék a derekamra. Az nagyon égő lenne?


[link]


[link]


[link]


[link]


Légyszi csak normális válaszokat! A csípőcsontomról nem tehetek, még műttetni sem lehet. :(


2011. aug. 12. 23:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan kérdés volt, mint a 170cm és 46 kiló, kövér vagyok?

Se széles se nagy segget nem láttam, pedig azt vártam.

Te tényleg gyerekesen viselkedsz!

2011. aug. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 IQnindzsa ***** válasza:
100%

Figyelj ide Csibebogár... Nem a csípőddel van gond hanem az önképeddel. Persze ez ugyanolyan mint a fiúk péniszpánik kérdései. Lehet h nem vagy már tini... de iszonyatosan fiatal vagy és még nem jutottál el oda ,hogy ELFOGADD magadat. Elmondom mi fog történni holnap amikor ott fogsz háttal állni egy csomó ember előtt. A fiúk le sem fogják venni a szemüket a fenekedről. folyamatosan nézni fogják. Bizony így lesz. CSAKHOGY a gondolataik egész mások lesznek mint amit te gondolsz. Egytől egyig azon fog gondolkozni ,hogy milyen kib@szott szexi vagy... És a lelket is kiksfélnék abból a formás fenékből. A lányok is nézni fogják és azt fogják gondolni : Azt a mázlista pics@t... Olyan segge van mint Beyonce-nak.

Figyelj ide... En 36 éves vagyok és több nővel volt dolgom mint amit el tudsz képzelni. Most a tapasztalat szavát fogod hallani : SEMMI baj nincs a csípőddel. Nyugodtság van! No Para! Vágod?

2011. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nagyon jó válasz az előttem levőtől :). Tényleg nincs semmi baj az alakoddal, csípőddel, formáiddal. És nem egy maszületett tinédszer mondja ezt neked, hanem egy 30+ férfi aki inkább a vékonyabb lányokat szereti. Nem túl széles a csípőd, s az úszógumit sem látom sehol.
2011. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Kibírtam... de ajj, most néztem a képeket és undorító :(

Látjátok? Amiket tegnap csináltam képet, nem volt ennyire durva mint ezen:

[link]

2011. aug. 13. 20:21
 25/27 anonim ***** válasza:

Jesszusom, ezt miert csinalod?


Most kezdjunk el nyugtatgatni? Mondjuk, hogy nem, semmi baj nincs a hatsoddal, gyonyoru es formas??


Es hany dicsero komment kell ahhoz, hogy megnyugodj? 10?

15? Vagy 20?


Vagy hogy mukodik ez? A 21-ik dicsero komment utan hirtelen megvaltozik minden es rajossz, hogy tevedtel a fenekeddel kapcsolatban??

2011. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 IQnindzsa ***** válasza:
Most virtuálisan érezd magadat felpofozva a hülyeséged miatt. A kép amit mutattál pontosan azt bizonyítja amit korábban mondtam. Azonnal kezdj el odafigyelni arra amit mondtam mert különben feldühítesz!!! Hallod???
2011. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ezredikként: tökéletes popód van.


Amúgy pedig elhiheted, hogy a fiúk sokkal szívesebben vannak egy nagyseggű lánnyal, mint egy olyannal, aki éjjel nappal arról panaszkodik, hogy nagy a segge.


25L

2011. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!