Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mégis mi? Ezek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mi? Ezek szerint csak szórakozik?

Figyelt kérdés

..évek óta van valaki aki tetszik eléggé,mindent fel is tudnék borítani miatta ha arról lenne szó h szeret ő is igazán.


De már elegem van új életet akarok kezdeni .


csak egy dolgok akarok tudni: szerintetek ,ha ilyeneket írt mindig h szeretlek meg te vagy nekem a legjobb ,egyszer elejtette félviccesen h feleségül venne ,és ilyenek ír h igazán tudna szeretni ..majd telik múlik az idő -és ezen kívül semmit SEM tesz a gyakorlatban(messze is lakik) -akkor ugye sose szeretett igazán ?


CSak szórakozott ?

tényleg fontos lenne tudnom és hallani akarom ha így van .


férfiak ? tapasztaltabb nőtársak ?


2011. aug. 13. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha tök egyszerűen rákérdeznél? De szerintem benne lenne a dologban... Ha meg nem, akkor legalább megpróbáltad. És mivel még messze is lakik ezért kínos se lesz a dolog, ha nem jön össze, mert nem futsz vele naponta össze :)
2011. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted,hogy felboritanál mindent érte,akkor legyen benned annyi bátorság,hogy spontán rákérdezel,hogy nem-e akarná,hogy legyen köztetek valami.A válaszbol tudni fogod a megoldást.
2011. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a szavak számítanak. Vagy szórakozott, vagy egyszerűen csak tutyimutyi.
2011. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az eszem tudja a választ.csak a szívem reménykedik,de már nem akarom. Amikor kint voltam Rómában 20kmt nem tett meg h találkozzunk. Valami nyomot korábbról is hagyhattam benne ,mert valamiért minig megkeresett időszakosan smsben és szükségét érezte közölni a fentebb említetteknek. ez inkább szórakozás volt.


azt szeretném hallani valakitől itt h bizony ez az ember sosem szeretett és nem is fog soha.


szeretném megnyugtatni a lelkem végre.

2011. aug. 13. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szájhős csak azért mondta hogy elcsábicson, hogy felvágjon a barátai elött... amúgy is írásban mindenki nagyzzol nem szabad komolyan venni a távkapcsolatokat.
2011. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szórakozik. El tudom képzelni, hogy nem csak veled.
2011. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!