Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szórakozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomba,szeptember óta ismerem,mert középsulis lettem,új osztály stb...és még augusztusban bejelöltem facen.mikor megtudtam,hogy egy osztályba fogunk járni,akkor cheteltünk meg minden,irta,hogy idősebbnek nézek ki meg minden,suliba nem nagyon beszélt velem,néha-néha irt cheten,de egy 3 hete elkérte számom,sms vele,suliról meg minden.Nekem nagyon megtetszett,és 2 hete mondta xx haverja,hogy tetszem neki,meg minden...de már mindenki tudja,hogy tetszünk egymásnak...smsbe állandóan sziveket irogatott meg minden,megkérdeztem,hogy mi a helyzet...azt irta,hogy érez valamit irántam,de még ő se tudja,hogy mi van... azt tudom,hogy ki volt a volt barátnője....na nála facen állandóan lájkolgat...meg...az a csaj...szép meg sovány.Én pedig nem duci,de van rajtam azért mindenhol egy kis felesleg....és néha csak azt érzem,hogy mit akarna tőlem az a fiú?smsbe állandóan ilyeneket küldözget:**** meg minden....de nem értem...suliba nem értem :/ nem beszél velem.Neten persze beszél...persze én nem tudom,hogy velem mi van,mert...olyan fura érzés.Még nem volt barátom,és most...olyan fura :D de nem értem.Nem mer velem suliba beszélni,és még néha oltogat is,de csak ha sokan vagyunk :/ mi lehet vele?15/L
2011. okt. 13. 21:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kicsit furán fogalmaztam.... xD de rémélem érthető.A válaszokat előre is köszönöm!
2011. okt. 13. 21:54
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
****=f*sz,apád,g*ci stb...
2011. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
na nem...sziveket is küldözget,szóval....az nem sima csillag... :**
2011. okt. 13. 22:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első észrevétel: Ne azzal zárd minden második mondatodat, hogy "meg minden". És ezt nem csak az írott szövegre értem.


Második: kicsike vagy még :) Tök jó, hogy van egy srác a suliban, akivel szimpatizáltok, de azért nem kell túlbonyolítani a dogot. Biztos bejössz neki, hiszen mondta is, meg piszkál is...ez a fiúknál általában jót jelent. De tudod, még ő is 15 éves, és nem valószínű, hogy a ti "kapcsolatotok" tartós lesz. Baromi unalmas tud lenni a beteljesült diákszerelem! (tapasztalat) ;)


Szerintem flörtölgess vele, meg élvezd ki a helyzetet, hogy tetszel neki, piszkáld vissza. Így veszi a lapot, hogy te is kedveled. Aztán ha akar valamit, akkor lépjen ő!


24/N

2011. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mivel négy *-ból áll, lehet h a pinkódodra gondolt XD
2011. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen.Rosszul fogalmaztam:) köszön a válaszod! :)
2011. okt. 13. 22:04
 7/12 anonim ***** válasza:
3 éve voltam 15, azt hiszem értem, hogy mit érzel. És te nem kezdeményezel? Csak beszélgess, mint bárkivel, akkor is ha szerinted csúnya, akkor is ha nem a legszimpatikusabb. (általánosságban) Ne légy feszült emiatt, jó sok év van még előtted hogy hozzászokj a szerelemhez. :) Remélem segítettem, bár nem adtam konkrét választ.
2011. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
22:04 háháhá nem :P az puszis,csókos szmájlí:P
2011. okt. 13. 22:06
 9/12 A kérdező kommentje:
Én próbálok vele beszélni iskolában is,de ha többen vagyunk csak akkor mer velem beszélni,ha ketten vagyunk akkor pedig nem:(
2011. okt. 13. 22:08
 10/12 anonim ***** válasza:

az jó jel, sztem szégyenlős :)

segíts kicsit neki :D mond hogy ari meg szeretnéd megismerni, és hogy szedje össze magát :D

2011. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!