Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az alakomról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az alakomról?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok,köszi.

[link]


2011. aug. 13. 22:17
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól nézel ki. :)
2011. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Beton 23,IQnindzsa: köszönöm!:)
2011. aug. 13. 22:54
 13/33 anonim ***** válasza:
Hát,igazán nincs mit. :)
2011. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk énis,de ezt így megfogalmazva írni...
2011. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Kicsi a melled, formátlan a feneked és a 2. képen mintha X-lábad lenne. De legalább vékony vagy, mondjuk, ez szerintem főleg annak köszönhető, hogy 16 körül lehetsz és még növésben vagy. Az is jó pont, hogy csinosan öltözködsz.

Kicsike jóindulattal én 7/10 adnék az alakodra.


23F

2011. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Én nem veszítem el a fejem,igaz,kicsit lejjebb adok,de tudom kontrollálni,a helyzetet,nekem fontos a belső is,nem csak a külső.

Nem vagyok az a, fajta! :D

2011. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Az önbizalmam nem nő, inkább próbálom meg találni az aranyközéputat.

Nem utálom az alakomat, de nem is imádom. Van még mit dolgozni rajta. Csak egyszerűen, kérdeztem valamit, mit gondoltok az alakomról. Ennyi. (semmi nyálcsorgatás nem volt itt szerintem...)

2011. aug. 13. 23:20
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, nem rossz, de egy dolgot sose felejts el:


az aki szep...uuhhhuuuuu...az reggel is szep....amikor ebred, meg ha ossze is gyurte az agy.... ne siess meg...aahhhaaaaaa....ne siess ugy...mondok valamit...a tukrod hazudik...nehogy elhidd, hogyha masnak laaaaaaaaat...huhhuuuuuuuu


es akkor a refrent egyutt! gyerunk mindenki: jeg dupla whiskyv....upsz, jaaa, nem...az egy masik...

2011. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:

10/10 esek ! Akkor ő a legszebb nő akit csak láttatok ? Vagy ennyire hogyismondjam, kiéhezettek vagytok ?


Az igazság az kisszivem, hogy lábra lehetne gyurni, fenékre is guggolás bringázás... stb mert így is rövidek a lábaid. (legalább is a képeken) De legyél boldog ezzel az alakkal, mert jó az alakod, sokan megirigyelnék !


18/F

2011. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Persze,hogy nem ártana valami sport,de jó alakja van akkor is,egy ilyen testre szépen lehet építeni.
2011. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!