Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki 2 évvel idősebb nálam, és hát nagyon helyes. Nem gondoltam soha, hogy egyszer észre fog venni. Aztán egy még télen elkezdtünk szemezgetni. Vagyis nagyon sokat nézett, és néha még mosolygott is. Ugyanoda járunk teniszezni, és többször is megjelent az edzéseimen, sőt volt, amikor a nevemen szólítva hozzám szólt. De semmi más nem történt, a suliban nem jött oda hozzám, facebookon nem jelölt be. Viszont állandóan kapom a jeleket, amik kétértelműek...
2011. aug. 13. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha facebookon nem lájkolta minimum 15 képedet, akkor sajnos semmi esélyed. Annyi a minimum.
2011. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bence_00 ***** válasza:
Meghoztam a sült gombát kérdezd meg anyád hogy vigyek-e neki át holnap. Holnap lehet átmegyek mond meg anyádnak. Andi vagyok.
2011. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szimpi vagy neki, de lehet h ő sz.arik az ilyen facebookos dolgokra. Szerintem akar valamit.
2011. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mondjuk ha te jelölnéd be facebookon összedőlne a világ (?!)
2011. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csajok merjetek már kezdeményezni! :) Nincs abban semmi rossz.
2011. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hívd ki egy tenisz meccsre...aki nyer, azt bejelöli a másik facebook-on ;) nemjó? xD
2011. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát azt tudom, hogy az előző barátnője is úgy lett, hogy a csaj kezdeményezett... lehet, hogy ez egy gyáva gyerek? A tenisz meccs jó ötlet xDD
2011. aug. 14. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!