Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből vehetem észre, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből vehetem észre, hogy egy férfinek tetszem?

Figyelt kérdés
A körülmények miatt nem lehet köztünk semmi, ezt ő is tudja, tehát tudatosan nem fog jeleket küldeni. És szerintem próbálja ő is minél jobban kerülni az olyan helyzeteket, amiből kiderülne, hogy vonzódik hozzám. Mégis akkor miből láthatom, hogy tetszem neki ezek ellenére?
2009. okt. 9. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, szerintem egyértelmű (hosszasan néz, mindig a közeledben kar lenni, stb.)jeleket nem fog küldeni, mivel tudja, hogy nem lehet. Amiket "megtehet" feltűnés nélkül, pl. kedves, segítőkész, figyelmes veled, azok meg nem egyértelmű jelek, azok fakadhatanak egyszerű batári szimpátiából, vagy az ő alapvető uvariasságából is. Szóval nem egyszerű...
2009. okt. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen jeleket küld, amikről úgy véled, hogy a tetszését fejezi ki?
2009. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tovább szoktam tartani a szemkontaktust. Mondom ezt úgy, hogy kívülről nem tudom látszik-e, és hogy mennyire általános!

21/F

2009. okt. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából ilyen megérzés. Nem tudom pontosan, hogy miért, de ezt érzem. És szeretném tudni, hogy jól érzem-e, vagy tévedtem.
2009. okt. 9. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!