Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez fog bekövetkezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez fog bekövetkezni?

Figyelt kérdés
19/F vagyok, és semmilyen kapcsolatom nem volt eddig...az a baj, hogy sokszor mogorva és magamba forduló vagyok, vagy ok nélkül bántok meg más lányokat, például azokat, akiknek van párjuk...sajnos ebben közrejátszott az is, hogy eddig semmi nem sikerült párkapcsolati téren, ráadásul tavaly depresszióba estem, ami csak olaj volt a tűzre... :( Sokszor azt érzem, hogy nem is lesz már párom, s viselkedésem miatt. Mit gondoltok?
2011. aug. 14. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, de szerintem nincs igazad.
2011. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az vagy,amit gondolsz magadról és az is maradsz...Ha valami más út irányába tereled az életed,akkor más leszel.Minden rajtad áll...
2011. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát remélem nem, mert én is osztozom a sorsodban. :(


17/F

2011. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mimano ***** válasza:

Hát ha így viselkedsz meg is érdemled!

DE! Felismered a problémát és ez jó! Innen már csak nagy elhatározás kérdése, hogy változz! Ismerj meg új embereket is, és könnyebb lesz, mert nem lesznek kellemetlen gondolataid, hiszen nem bánthattad meg.

2011. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy, simán lehet még barátnőd. Ezt kívánom én is!
2011. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm a válaszaitokat!!! ;)
2011. aug. 14. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!