Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha elmegyek egy prostihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha elmegyek egy prostihoz hogy lecumizzon és smárolni?

Figyelt kérdés
A rendes lányok nem akarnak tőlem semmit, szűz is vagyok, de nem prostival akarom elveszteni, így csak orális szexért mennék meg petting, mennyire gáz ez a lányok szemében?
2011. aug. 14. 20:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De ha egyszer normális lány nem akar tőlem semmit akkor nehéz.
2011. aug. 14. 21:37
 12/16 anonim ***** válasza:
Jol gondolod meg fogod tudni oldani kevésbé prosti lánnyal is . Sok olyan van pl parkban, kocsmáknál, discoban.
2011. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hogyha neked ez fontos, akkor kezdjél te akarni.

Persze ha mindegy, akkor várjad, hogy az öledbe hullik.

2011. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem ciki! Igazából jó ötlet.


A prostikkal viszont az a gond hogy tk olyan mintha egy hús vér guminővel csinálnád!


A prosti ugyanis nem akar veled semmit sem! Nem kíván és nem is tetszel neki általában! Egyvalami kell neki, a te pénzed!

2011. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Este szorakozohelyeknél már 2000-ért lecumiznak prostik. Probáld ki aztán majd meglátod, hogyan tovább.
2011. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Házban fogadó prosti előtted mosdik le, meg megkérheted,hogy gyorsan mossa meg a fogát, kap plussz egy ezrest egy fogmosásért. Szerintem megteszi. Ezután meg már simán mehet a csók. Sorra olvasom a Callgirl hírdetéseket, hogy csók van szimpátia alapján. Ez annyit jelent,ha nincs hányásszagú pofád, nem vagy egy Freddy Crueger féle szénnéégett arcú szőrnyeteg, illetve kedvesen, nőként viszonyulsz hozzá, akkor hajlandó lesz szerintem a csók gyakorlásra. Mi ezzel a gond?

Ez olyan dolog,hogy én rengeteg kajától is legalább annyira undorodok, mint mások farkától, attól még ha eszi azt a nő, akivel smárolnék, akkor kb. ugyanaz a szituáció. Kipucolja a száját, és no problemo. Ilyen egyszerű.


útszéli mocsok riba-ncok kerülendők ,ezt a hüly-e is tudja.

2012. aug. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!