Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik haj tetszik jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik haj tetszik jobban?

Figyelt kérdés

tegyuk fel,h van egy bajos arcu lany. szőkén, vagy világosbarnan tetszene jobban?

nekem eddig szőke hajam volt(festett),csak szerettem volna egy kis ujitast es befestettem barnara. szőkén nekem jobban tetszett,de lehet csak megszokasbol.

azert is szerettem volna valtani,mert a szőke feltuno,meg nem nagyon lehet ugy stilusokkal varialni-ezt vettem eszre.

a barnanal viszont sokkal több mindent lehet kiprobalni,gondolok itt hajra,stilusra.

aztmondjak szép,kedves mosolyom van. ez barnán is megmaradt viszont ha normalisan nezek,komoly vagyok,picit szigoru a tekintetem:(

ti melyik szin mellett döntenetek?


jaj,azt majdnem elfelejtettem leirni,h van egy srac,aki tetszik,nagyon jo haverok voltunk egy darabig,mig a tesoja meg en picit itttunk es elmondtam tesojanak,h odavagyok a tesojaert..ő meg mondta,h nyugi sogorno összehozlak titeket:D meg mondta,h szokott rolam beszelni a srac. de ennek a fiunak eleg sok lany baratnője van(nem homar) ,ugyhogy nemtudom... aztmondta tetszek neki,de hat lehet h azert mondta,h nehogy sirjak vagy ilyesmi(akkor meg volt bennem pici alkohol)

és ő nem latta meg a barna hajm. eleg szegyenlős ha szerelmrol van szo,ugyh ő nem kezdemenyezne. ez igy rendben is van,csak ha legközelebb talalkoznank..nemtudom,h tetszenek e neki:(

nem vagyok meg fülig szerelmes bele,de többet erzek baratsagnal....

azthiszem ez felig szepseg és divat,felig szerelem kategoria:D

16l


2011. aug. 15. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
ezt nem hiszem hogy bárki is elolvassa
2011. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én elolvastam.

szőke vagyok, úgyhogy a szőkére szavazok.

2011. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barna. Nekem a barna alapból jobban tetszik, mert valahogy barátságosabbnak tűnik. Volt egy ismerősöm is, ő sajnos átváltott a szőkére, és sokan mondták, hogy barnán szebb volt. De ízlés kérdése. :)
2011. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most igy visszanezve..ense hiszem,h elolvasnam:D
2011. aug. 15. 21:29
 5/5 Solarian ***** válasza:
Nekem biztos feketén tetszenél. De ha csak ez a 2 opció van akkor barnára szavazok.
2011. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!