Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért ajánlkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért ajánlkoznak fel a fiúk jobban, mint a lányok a fiúknak itt gyik-on?

Figyelt kérdés
gondolok arra hogy ha lány mondja hogy szűz, máris 20 pasi ír hogy elveszi, de fordítva nem így van. csóknál is, nem tudja hogy kell orálozni, akkor is :D

2011. nov. 5. 05:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a férfiak biológiailag erre vannak programozva.

Dolgoznak bennük a hormonok.

Minél több gyereket kell csinálniuk. Ez dolgozik bennük, még akkor is, ha nem tudatosul.

Tök mindegy kivel csak nőnemű legyen.

Tudod, még a legyet is röptében. :D


A lányoknak ezzel szemben fontos(abb) a minőség.

Beléjük biológiailag az van kódolva, hogy az az 1-2-3-4-5 gyerek, akit életük során ki tudnak hordani, "tökéletes" legyen. Ehhez pedig a "tökéletes" férfira van szükségük.


Persze ha már családalapításról és tervezett gyerekvállalásról van szó, akkor ez utóbbi a férfiakra is igaz, de náluk él az az ösztön is, hogy minél több gyereket kell nemzeni, bármilyen nőtől. Ha ebből 40% fogyatékos lesz, hát Istenem! Majd kiszelektálódnak.

Nőknél viszont az 1-2-3-4-5 gyerekből a 40% az rengeteg.


De amúgy közösségi oldalakon, meg ilyen oldalakon, mint a GyK, szerintem a többség csak nagyon vagány, nagymenő, polgárpukkasztó faszagyerek akar lenni és csak úgy beírja, mert az a menő. Csak úgy, csuklóból.

A lányok szerencsére ennél okosabbak. :D


22/F

2011. nov. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Naná, biológiailag erre vannak programozva.

Azért, mert erre felé sok szűz, kocka hülyegyerek jár, és azt hiszik, hogy egy lánynak az jön be, ha olyanokat irnak, hogy sunáznám, szurnám a fosóját, meg hogy megér egy patront, és a többi kockaduma.Azt hiszik ez a "menő", és igy kell csajozni.Aki ilyet ir, az biztos egy pattanásos hülyegyerek.

2011. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Smartguy86 ***** válasza:
A valóságban is így van, nem? A lányok mindig több ajánlatot kapnak. Ezért is nehezebb egy nőnek, ha párt kell találnia. Persze ezt a legtöbb p.öcsös nem veszi észre, mert ők olyan önzők, hogy azt hiszik, csak ők léteznek f@sszal a világon...
2011. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez akkora baromság, hogy biológiailag erre van programozva, hogy minél több gyereket csináljanak, ha ez így lenne, akkor nem létezne fogamzásgátlás... egyáltalán nincs biológiailag programozva, hogy a férfinek sok van kevés gyereket kellene csinálnia meg a nőnek mennyit... ha akar egy férfi nem csinál egyet se, ha akar százat!

Ez nem biológiailag van így programozva, hanem társadalmilag... ha egy fiút lányosnak nevelnek, lányos is lesz... ez nem biológiai programozottság, hanem társadalmi.

2011. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"ha ez így lenne, akkor nem létezne fogamzásgátlás"


Tudod, az ember nem ösztönlény.

Az ösztöneink ezt diktálják. Ezt kár tagadni.

Viszont egy megfelelően szocializálódott ember felméri, hogy nem képes eltartani több gyereket (vagy adott esetben egyet sem), ezért nem vállalja. De pl. a szexről nem mond le, ha már fogamzásgátló kell neki. Ez is ösztön dolog, csak még erősebb is, emiatt nehezebb elnyomni.

Ha annyira nem akar gyereket, akkor miért szexel? Na ezt mond meg!

Nem mellesleg vannak olyan kultúrák, amik elutasítják a fogamzásgátlást.


"egyáltalán nincs biológiailag programozva, hogy a férfinek sok van kevés gyereket kellene csinálnia meg a nőnek mennyit... ha akar egy férfi nem csinál egyet se, ha akar százat!"


A hangsúly az akaron van. Amiről én beszélek, az nem akarati dolog, hanem tudat alatti, ösztönös, amit értelmes lényekként többnyire képesek vagyunk elnyomni.


"Ez nem biológiailag van így programozva, hanem társadalmilag... ha egy fiút lányosnak nevelnek, lányos is lesz"


És ez hogy jön ide?


22/F

2011. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most csak sértegetni akarsz, vagy értelmes érveket is mondasz, hogy miért nem igaz az állításom?
2011. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Tudod, az ember nem ösztönlény."

*Az ösztöneink ezt diktálják. Ezt kár tagadni.*


nem gondolod, hogy egy kicsit ellentmondásos ez a mondatod 22/f? :D

2011. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

" "Tudod, az ember nem ösztönlény."

*Az ösztöneink ezt diktálják. Ezt kár tagadni.*


nem gondolod, hogy egy kicsit ellentmondásos ez a mondatod"


Egyáltalán nem.

Az, hogy az ember nem ösztönlény, azt jelenti, hogy nem az ösztönei vezérlik. De ettől még vannak neki. Működnek, csak elnyomja őket. (Jó esetben.)

2011. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én néztem félre, azt hittem mind a kettőt te írtad, de látom te is idézted valakitől.
2011. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem.

Mit idéztem és honnan?

Nyilván nem a saját ujjamból szoptam ki a dolgot, tehát vennem kellett valahonnan, de nem idéztem. A saját szavaimmal próbáltam megfogalmazni a mondanivalómat.

22/F

2011. nov. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!