Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit mondjak neki? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit mondjak neki? Nem igazán voltam még ilyen helyzetben.

Figyelt kérdés
Nem rég egy buliban eléggé összegabalyodtam egy lánnyal. Az est végén kiderült, hogy egy suliba járunk, ő most lesz végzős, én meg 11. Úgy váltunk el egymástól, hogy majd valamikor a suliban találkozunk. Nem igazán szeretnék tőle semmit, és szerintem ő sem. Ebben az esetben ti mit írnátok neki? Mert valamit azért mégis kéne...
2011. aug. 15. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezd ugy a beszélgetést hogy "Szia hogy vagy?" és beszélgessetek :)
2011. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mindenképp személyesen beszélj vele, kérdezd meg mik a szándékai, utána mond el a tieidet. Emberek vagytok, beszéljetek!
2011. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz semmit, akkor ne feszélyezzen a dolog, csak köszönj rá ha találkoztok, még beszélni sem kell.
2011. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 N-kog válasza:
Beszélgessetek, de ne ő mondja el először, hogy mik a szándékai. Mondd el neki, hogy te mit (nem) akarsz és hagyd, hogy a büszkeségét megőrizve távozzon, ha esetleg akart volna valamit. Ha meg nem akkor úgyis mindegy.
2011. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából azt sem tudom hogy kezdjek neki..Mivel egy suliba járunk és valószínű minden héten találkozni fogunk, valami baráti kapcsolatra törekednék.
2011. aug. 15. 21:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Ti voltatok már ilyen helyzetben? Ilyenkor kell egyáltalán beszélni?:S Igazán elkerülném, de valahogy szükségesnek érzem.
2011. aug. 15. 21:36
 7/8 N-kog válasza:
Jól van azért nem kell ebből ekkora ügyet csinálni. Csak mert összejöttetek egy bulin, ő se várja el, hogy te legyél a hősszerelmes. Ha van igényed a korrekt viselkedésre, akkor beszélj vele, de nem elvárás ilyen helyzetben.
2011. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen helyzetben. Én simán úgy viselkedtem mintha misem történt volna. Amikor látta, hogy nem törődök vele ő keresett meg és azt mondta, hogy "szóval nem akarsz semmi komolyat". Hát kitalálta. Nem lettünk még barátok sem...én a barátokkal nem "gabalyodok össze"...szal csak annyi lett, hogy amikor találkozunk akkor mindegyik rávág egy hellot.

Nehogy már odamenj hozzá és máris elkezdd, hogy jajj bocsi nincs komoly szándékom veled. Menj oda hozzá, de viselkedj vele úgy, hogy ezt mind le tudja szűrni belőle. Esetleg dumálj vele és azt mondod, hogy jajj sietnem kell de majd később még dumáltok...oszt a később nem jön el soha.

Tudom, gonosz dolgok ezek, de azért ne legyél már kislány, hogy jajj nem akarom, hogy megharagudjon rám. Az olyan tutyimutyiság, hogy odamész szabadkozni hozzá. Bocsánatot nem akarsz kérni?

2011. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!