Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha annyira el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek, ha annyira el vagytok kenődve hogy azt már nem lehet bírni, azért mert nem találkozhattok a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Így vok most is, kerüld sztem a magányt szóval menj ki haverokkal, illetve ne hallgas olyan zenét ami csak fokozza a hangulatod. Olvas pl az eléggé leköti az agyad. Hát max ennyi, de így is nehéz :(
2011. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tv-t bámulok egész napxd...az segít
2011. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamóca.. ***** válasza:
hát, miután ezt én műhisztinek tartom, álaláan elmagyarázom magamnak hogy ez műhiszti, és mivel az életem nem csak az éppen aktuális partneremről szól, elmegyek más társasággal, más helyekre.
2011. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pontosan így vagyok most én is...már egy hónapja nem találkoztunk

éjszaka sírok,nappal teszek-veszek,h eltereljem a figyelmem

de nagyon rossz:(

2011. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamivel mindig fel kell találni magadat, vagy eszel vagy a kedvenc hobbydat csinálod akk talán felejtesz valamit, vagy masztizzál, vagy ott a telefonszex.
2011. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legjobb szerintem ha társaságban (akár 1 baráttal) töltöd a nap nagy részét. Sajnos nálam is az van, hogy az elmúlt 2-3 hónapban jóformán találkozni se tudtunk, és nagyon nehéz volt, de megpróbáltam majdnem minden nap lefoglalni magam. Az olvasás, filmnézés és hasonlók sajnos nem váltak be, mert hiába próbáltam arra koncentrálni, sajnos mindig visszaterelődtek a gondolataim a barátomra. De az mindig jól esett, amikor elmentem valahova valakivel, mert teljesen "felfrissültem" és kikapcsolódtam, másra koncentráltam... csak ugye egyszer hazaérsz, és utána kezdődik sajnos minden elölről. Tenni ezenkívül mást nagyon nem tudsz :(
2011. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!