Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszene egy szökés barna hajú, kékszemű, hosszú szempillájú (de nem nőies arcú) fiú?

Figyelt kérdés

Csak lányok írjanak és indokoljátok meg lécci hogy miért...+ korotok

Köszi.


2011. aug. 15. 23:58
1 2
 11/14 Victoria Winchester ***** válasza:
Tetszenek a szőke hajú kék szemű pasik, de a barna haj kék szem jobb! De a kedvencem a barna haj zöld szem! :P Az a legjobb!
2011. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

hát én a szőke hajért nem vagyok nagyon oda ...

nekem inkább a barna/fekete hajú,szintén barna/fekete szemű fiúk jönnek be :)

de volt már olyan szőkehajú kékszemű srác aki tetszett

de neki nem volt hosszú szempillája

2011. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

jah és ha nagyon fontos akkor 13l

és azt nem tudom miért nem jönnek be

viszont a göndör hajú fiúktól ár tényleg kiráz a hideg :D

egyszerüen nem tetszik és kész

2011. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nekem a leirás alapján tetszik, de ha raknál fel képet pontosabban meg tudnám indokolni miert. amugy tetszik a szőkésbarna haj, általában.
2011. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!