Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akart volna valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akart volna valamit?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm (fiú) rámírt,hogy "üdvözöljön" ha már ismerősöök vagyunk(fb).Kérdezgette hogy hogy vagyok meg ilyenek,én meg ilyen 1szavas válaszokat adtam. nem voltam túl jó kedvemben..azóta rájöttem,hogy tetszik :DD Csak az a probléma,hogy 7 évvel idősebb... Szerintetek mit akart?

17/L


2011. aug. 16. 00:02
 1/7 x) ***** válasza:
szerintem semmit nem akart csak beszélgetni..
2011. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
gyereket szerintem, mi másért írt volna fb-on
2011. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen személyiség.


3 fő irányt fogok a következőkben felvázolni.


1, csak szexet és mást semmit


2, komoly kapcsolatot


3, tényleg csak érdeklődött "barátian" felőled


A 3-ast én is gyakran csinálom, fura lenne, ha minden lánnyal járni akarnék, aki felől érdeklődöm. :D


Akkor egy egész háremem lenne már. :D

2011. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De a kérdésedből azt sejtem, hogy te szeretnél tőle többet.


Jól sejtem?

2011. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ha jobban megismerném lehet hogy akarnék valamit:D de alig tudok róla valamit...csak párszor láttam,köszönőviszonyban vagyunk,most beszéltem vele először,ha lehet ezt beszélgetésnek nevezni:) nem voltam túl kommunikatív
2011. aug. 16. 00:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy Facen rád írt nem jelent semmit, főleg ha idősebb és komolyabb, akkor csak barátilag érdeklődött utánad. Idősebb emberek nem veszik ilyen komolyan a Facet, mint mi 20 év alattiak.
2011. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb írj rá te, kérdezd meg hogy hogy van meg ilyeneket, és utána ha úgy van mondd el neki, h múltkor rossz kedved volt vagy blabla.. :)
2011. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!