Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A buszsofőrök miért ilyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszsofőrök miért ilyenek?

Figyelt kérdés
úgyértem, hogy simán bárkivel kikezdenek, 16-17 éves kislányokra buknak, azokat "cipelgetik" magukkal egész nap ingyen mindenfelé.. közben meg otthon ott a család...
2011. aug. 16. 10:30
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
igen bocs.. főleg iskola előtt és iskola után..
2011. aug. 16. 10:43
 12/35 anonim ***** válasza:
Én is láttam már ilyet.
2011. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

persze rengetegen csajoznak buszsofőrként,de nekem apósom buszsofőr és ha épp amikor várom a buszt ő jön,felszállok és odamegyek hozzá beszélgetni...de könyörgöm,a fia az életem párja...

mondjuk az is igaz,hoyh meglehet különböztetni azt ha valaki szimplán beszélget,mint én,vagy ha épp flörtöl és idétlenül röhögcsél mint a tinilányok

2011. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
soha nem találkoztam ilyennel. csak egyszer mikor stoppal mentünk haza a pasimmal , meghívott egy italra a pasim elött, már azthittem behúz neki, de csak beszólt,hogy hé ő a barátnőm légyszi fejezd be.
2011. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
lehet tudni, persze.. nekem egyszer azt mondta miután megpróbált kikezdeni velem hogy "szakmai ártalom"... chhhh...
2011. aug. 16. 10:54
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

ÁHHH!

Nekem is van egy ilyen esetem egy buszsofőrrel. Nyári munkán voltam 17 évesen, amikor egy tök jóképű, magas pasi jött hozzám fagyit kért.Beszélgettünk, aztán elment de annyira jó pasi volt hogy beleborzongtam, pedig nem vagyok ilyen fajta.

Aztán valamivel később 1-2 évre rá a buszon láttam meg sofőrként és kérte, h beszélgessünk ott a fülke mellett álltam, mivel h ismerősök vagyunk (minden nap ezzel a járattal kellett mennem)! Aztán pár napra rá kikezdett velem, hogy ő neki csak én kellek meg minden hülye duma, én voltam 19 ő meg 34 kb! Mondtam neki h kopjon le, mert megéreztem hogy nem stimmel a pasi csak fektetni akar.

Aztán egyszer megláttam a feleségével és a gyerekeivel :O

Az egyik osztálytársam a szeretője is volt és miután lekoccoltattam mindig más tinilányokkal van.


Amúgy egy visszataszító rossz modorú ember, és az a szórakozása h ártatlan fiatal lányokat akar megfektetni (jó nagy ribanc ez a faszi).

Sajnos vannak ilyenek.

2011. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
nálunk csodaszámba megy szinte aki 40 alatti és nincs vele csaj...
2011. aug. 16. 11:34
 18/35 anonim ***** válasza:
67%

tényleg nagy fa*szok s buszszofőrök! nekem is mesélte már több lány, hogy állandóan bepróbálkoznak náluk, a sofőrök, aztán többnyire kiderül, hogy családos... ez van!

"...that's part of life..."

Al Pacino- Any given sunday

2011. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
oké persze.. de nagyon dühítő hogy mit művelnek szegény lányokkal..
2011. aug. 16. 12:19
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Na azért a lányokat se kell sajnálni! Senki nem kötelezi őket, hogy ott álljanak a sofőr mellett. Ha nem tetszene neki a szituáció, egyszerűen hátrasétálna, ennyi.
2011. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!