Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki hogy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki hogy 15 éves létemre még sohasem csókoloztam?

Figyelt kérdés

az a gondom h 15 vagyok és még nem volt barátom sem. sőt még csókolozni sem csókoloztam.

most is tetszik egy fiú de nem merem bevallani neki:(

légyszi csak normális válaszokat adjatok

15L


2011. aug. 16. 19:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem gáz..én 15 évesen csókolóztam először(mondjuk akkor elég sokszor) de csakpár napos kapocsolat volt és azóta se.:SS
2011. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ha 22 évesen is ezt mondod, akkor az.:)
2011. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem ciki
2011. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

he?????


mindenesetre ennyire ne igyekezz: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__2106..

2011. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én 17 évesen csókolóztam először. nem éreztem gáznak.
2011. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 kixy93 ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, nem kértél le semmiről, hidd el :)

De miért nem mered bevallani? Nincs mit veszítened, erre gondolj, és ne mindjárt azzal indíts, hogy tetszik neked, beszélgess vele és ha úgy látod, hogy ő sem közömbös irántad, akkor kezdeményezz!Ha pedig visszautasít, akkor sem vesztesz semmit, megtudtad és ennyi..:/ Ha pedig neki is tetszel, akkor tök jól jársz és gondolj bele, hogyha nem vallanád be, akkor még mindig kételkednél..:)

Ha meg sem próbálod, akkor egész életedben bánni fogod..:/:)

17/L

2011. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem ciki!

Én 15 évesen jöttem össze a barátommal, akivel már 2 éve együtt vagyunk. vele csókolóztam először:)

2011. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én 16,5 voltam... Majdnem 17... Nem maradtam le semmiről, de az tény hogy utána kívánja az ember azt az érzést... :) :D


18/L

2011. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 kixy93 ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:36


Na igen, az tuti, utána rákapsz mint a kishal..:D

2011. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

:D. hát nem tudom. én ilyen félénk vagyok.. am bemásolok egyik kérdésemből egy részt:)

hát nálam az a baj, hogy régebb szeretett 1-2 na jó talán több fiú(köztük a mosatni kiszemeltem) de 12 évesen korainak tartottam a párkapcsolatot.. mostmeg halálosan beleszerettem régi hódolómba. de most meg ő nem szeret(azt hiszem)

s próbáltam már célozni nála.. de azt hiszem most van barátnője. de majd suli közbe egy buszon fogunk utazni:) és akkor rem. h többet beszélünk majd:d

2011. aug. 16. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!