Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nőgyógyászati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nőgyógyászati vizsgálat előtt leborotváljam a szeméremszőrzetem?

Figyelt kérdés
Nemsokára először megyek nőgyógyászhoz leborotváljam a szeméremszőrzetem? Véleményeket kérek!!
2011. aug. 16. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem borotváld le, gondolj arra a szegény dokira is.
2011. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát én anyukám tanácsára leborotváltam..
2011. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha alapból nem szoktad, nem kell. Látott már minden félét, hidd el, és nem azt fogja nézni. Előtte fürödj meg szépen, és ott is mosd meg jól, a szőrrel meg ne foglalkozz. (ő se fog)
2011. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
borotváld, lát ő elég 70 éves nyanyák szőrzetét
2011. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Borotváld bele ezt: "Figyellek..." :D


Nahjó, most 1 komolyat is. :D Szerintem nőgyógyásznak mindegy, hogy szőrös-e, vagy nem... biztos mindegyikkel találkozik naponta... szerintem az a jó, ha nem szőrös.

2011. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Isten ments! A nőgyógyasz mindig megszidja azt, aki borotvalja, mert egeszsegtelen. (A huvelyflorat lerontja az, hogy vegyszerrel, szappannal vagy habbal kened a huvelynyilas kornyeket! És a szőr egyik funkcioja is pont az, hogy a fertozesektol, szennyezodesektol vedje a testnyilast!)


"arra a szegeny dokira is gondolj", kedves kommentelő, amikor az a szegeny doki szexulais eletet kezdett eélni, meg csak eszebe sem jutott senkinek borotvalni az intimszorzetet, még a bugyin kivuli reszt sem!

35L

2011. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell leborotválni.
2011. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyász nem szereti a borotváltat,mert nagyobb a fertőzésveszély.Ez csak 3 éve menő.Az előző évezredekben nem volt az.

Különben nem nagyon érdekli,elég sokat lát naponta.

2011. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges, ha egyébként nem szoktad. Hordd úgy, ahogy egyébként.

Az orvost nem érdekli.

2011. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem kritérium a csupaszság
nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!