Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iskolai nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolai nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Mióta van ilyen?Egyáltalán létezik ilyen dolog? És miért teszik kötelezővé? Teljesen megalázó mindenkinek..

16évesek vagyunk.


2010. nov. 23. 18:29
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
60%
hát mostanában igen elterjedt,főleg a középiskolákban és a ti korosztályodban. Nemrég vezették be,biztos ezért nem hallottatok még róla,erre azért van szükség,hogy kiszűrjék a nemibetegségeket,hiszen a fiatalok igen meggondolatlanok szexuális téren.. biztos hallottatok még arról a tavaly történt esetről amikor egy iskolás lány szifiliszt kapott és még a saját osztálytársát is megfertőzte. De nem minden iskolában kötelező! csak akik igényt tartanak Rá illetve megfelelő orvost találnak..
2010. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom van-e, de ha igen, akkor se féljetek, hiszen az a doki sem a puncitokra kíváncsi!
2010. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen vizsgálatot nem lehet kötelezővé tenni. Amibe te nem egyezel bele, azt nem csinálhatják meg. Maximum az iskola kérhet egy másik orvostól igazolást.
2010. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

"Azért van, hogy ki tudják szűrni azokat, akik már nem szűzek. Aztán egy alapos igazgatói elbeszélés az érintettekkel, rossz esetben a suliból való kirúgás.

"

Ez Full hülyeség :) Ilyen hülyeségeket ne beszélj már itt össze vissza.


Ha te nem egyezel bele a vizsgálatba nemfog semmi történni.

2010. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18:48 mitgondoltál komolyan irta?:)
2010. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem kötelező,és csak pár helyen van,én sem tartom helyesnek,ez nem jó megoldás,erre senkit sem kényszeríthetnek.Egyszerűen ha olyan vizsgálatot akarnak végezni amit nem akarsz,nem engeded.Ki kell állnod magadért.Senkit nem lehet erre kényszeríteni,csak nem mondják el,hogy nem kötelező,mert akkor lépni mernének a diákok.
2010. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sértő és megalázó,nem is nőgyógyász végzi,hanem sima iskolaorvos,és csak a nemiszerv külsejét nézi meg,szeméremajkak,csikló.Szerintem ehhez semmi közük.A melled nézheti még meg.Egyszerűen ne hagyd.Hallottam olyanról is ahol egszerre 3 lánynak kellett bemennie és ott a többiek előtt vizsgálta meg a doki.Na ez aztán már undorító.Otthon is írathatsz papírt,hogy nem egyezik bele a szülőd,meg simán,ha nem engeded nem tehetnek semmit.Én sem hagytam volna az biztos.
2010. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

De kitől hallottatok erről?Biztos hogy lesz ilyen az iskolában nem csak ijjesztegetés?


Ha felmerült hogy lenne ilyen a suliban,akkor anyukátokkal is beszéljétek át a dolgot és ha nem akarjátok akkor nem kell engedni.Már fiatalkorúak vagytok simán dönthettek saját magatokról.

Csak kicsit nagyszájúnak kell lennetek,mert sok helyen megpróbálhatnak meggyőzni titeket arról már pedig kötlező,csak a vizsgálaton megjeleni kötelező,elvégeztetni nem,meg intőt kapsz ilyesmikkel szokták a diákokat rávenni a számukra kellemetlen dolgokra.Itt más nem fog megvédeni titeket,itt nektek kell magatokat megvédeni,sőt a többi csajjal is megbeszélhetitek a dolgot és közössen is összefoghatok.

2010. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

:) hm elképzeltem ahogy a 3 lány bement egyszerre és látta a két lány hogy a 3.at megvizsgálják:S:S fuuujjj milyen undorító már nem? Ez most komoly hogy kiakadtatok ezen? remélem csak vicc


Nem fiúk voltak benn... akkor még megérteném. Ezért nyafogni

2010. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Egyet értek,mi az hogy kötelező??

Egyébként ha azt mondod menstruálsz akkor kibujhatsz alóla.

2010. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!