Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aktus előtt kinek illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus előtt kinek illik feladni az óvszert? Mármint ki helyezze fel a péniszre? A fiú vagy a lány? Nálatok ki szokta? 17/L

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 13:17
 1/8 Inkog Nito ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy szerintem mindenkinél más.A lényeg hogy jól passzoljon,ne csússzon le.
2011. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 napietus ***** válasza:
100%
inkább a fiú, mert úgy praktikusabb. ügyesebben is tudja, meg neki nincs hosszú körme, ami esetleg kiszakíthatná a gumit.
2011. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexben nincs olyan, hogy illik. Nm tök mindegy? A lényeg az, hogy fent legyen. Komolyan nem értem gyk előtt hogy tudtak szexelni az emberek.
2011. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én mindig jobban szerettem, ha a pasi csinálta, h én ne bénázzak :D de az utolsó néhány partnerem mindig elvárta, h én csináljam...
2011. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Csakis a lány. És csakis szájjal :)))
2011. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát nálunk a lány szokta, azaz én. De hogy pl. szájjal rakjam fel, na persze. Ígyis idegesítő hogy még pár másodpercet szarakodni kell szex előtt. Inkább kézzel és gyorsan megvan. Ha szájjal akar az ember valamit csinálni, akkor cumizzon, és ne a gumit szopkodja rá a barátja becses testrészére :D
2011. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális életem elején, mindig én raktam fel a pasimnak, volt h szájjal és egyéb...aztán mi rögtön áttértünk bogyóra (huuhh). Azóta viszont ha olyan eset adódik, hogy gumizni kell (pl. antibiotikumot szedek a antibaby mellett) akkor, semmi kacifántosság rakja amelyikőnk éri minél gyorsabban :D Szal...mennyire van idő, stb
2013. jan. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki megtalálja a szemüvegét.
2014. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!