Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves srácok! Összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves srácok! Összejönnétek egy 13 éves lánnyal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak érdekelne, hogy ti összejönnétek egy egy 13-14 éves lánnyal, aki korához képest szerintem érett (gondolkodásban /eddig minden évben kitűnő lett/ és külsőleg is /nem sminkeli magát, nem k*rvásan öltözik, de kinéz 1-2 évvel többnek/. Aranyos, de nem sok köztünk a korkülömbség? 13 évesen lehet h még nem kéne belevinnem egy kapcsolatba? neki sem volt még senkije, és nekem se, se nem túl fiatal még? Segítsetek!!!!


am egy gimibe járunk ( én 10.leszek, ő 8.-os)


15/f


2011. aug. 17. 10:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy csak törvényes legyen, mindjá 18 leszek szal esetembe 14+
2011. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
persze én 16, leszek és volt egy barátom (lány) aki most lesz 13 éves már nagyon régen 4-kes voltam mikor ő 1-ős, már akkor kinéztem magamnak aztán 12 évesen már nagyobbak voltak a mellei mint néhány 15 éves lány osztálytársamnak. Magas ha valaki meglátná azt hinné sokkal több mint amennyi igaziból. Csak hát elmentem más suliba és azóta csak néha látom. De nagyon szép.
2011. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
mit akarsz,egy kislánytól nem attól számít valaki érettnek mert,kitünő volt meg mert pasizna,nem kell ennyi idősen pasizni simán ráér 16-17 évesen elkezdeni pasiznia, addig tanuljon,ismerje meg önmagát,barát nőzzön
2011. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Az ismerje meg önmagát alatt mit értessz? (javában masztizik, ha erre gondoltál...)


Am meg lehet h nem foglalkozok vele.. nemtom mit tegyek

2011. aug. 24. 20:33
 15/18 anonim ***** válasza:
32%
ha már 13 évesen masztizik, ott gondok vannak a legtöbb max 15-16 évesen kezd el. Ha így folytatja nem sértőnek szánom de könnyen lehet hogy a 37-esen fogja végezni. Vagy bármely másik forgalmas országúton
2011. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem arra értette,nem miden a szexről szól,arra hogy mi szeretne lenni,mit kell hozzá tanulni,mi az ízlése,stb.13-16 évesen azzal kell foglalkozni,hogy kialakítsa önmagát,nem a pasizással meg a szexszel,a mai tinik el vannak tévedve nem kicsit
2011. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hmm.... lehet hogy igazatok van. A szex nem hiszem hogy érdekli, akkor már rég elvesztette volna a szüzességét. Nagyon szép lány, tuti h talált volna már magának valakit erre a célra. Pasija még sose volt. Am közgazdász akar lenni. Rendes családból származik.
2011. aug. 25. 10:10
 18/18 anonim válasza:
Még 3 éve ugyan ez volt a nővéremmel (ő volt a 13 éves) és még most is eggyütt vannak
2015. febr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!