Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy szerelmesek voltatok egy lányba, elmondtátok neki érzéseiteket, és jött a barát címszó? :D

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 22:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
szar az élet gyerekek. :)
2010. jún. 13. 22:11
 2/15 anonim ***** válasza:
:)) ja... de mondtam, hogy bocsánat, én nem a barátod akarok lenni, én éhezem rád. kaptam egy pofont... aztán mondtam, hogy oké, ezt pozitív jelnek veszem...
2010. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Funktasztikus ***** válasza:
igen sajna volt:S
2010. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De ez most nagyon rossz érzés. =[
2010. jún. 13. 22:17
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

figyelj, ember!

na ilyenkor kell hárdkór módon nyomulni, ilyenkor kell a finomkodást abbahagyni!

aztán, ha nem jön össze, akkor csak rántasz egyet a válladon, felpattintod a söröd, és elmotyogod: hát én mindent megtettem, ami tőlem telhető.

2010. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Rossz érzés bizony olyankor ugy pofánverném a csajt mikor ezt kimondja
2010. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ó , nekem is volt ilyen , fantasztikus érzés

sokáig röhögtem meg sírtam

2010. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

igen :/

L/15 xD

2010. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Velem is ezt csinálták, 18 éves volt a srác, meg én is...

Hát elmesélem röviden a történetemet, nekem azért mondogatta egy darabig, hogy így szeret, úgy szeret, mert be akart cserkészni...(értsd rosszul). Aztán mikor elhívott hozzájuk, próbált rám mászni a szobájában, de nem viszonoztam az ilyen fajta közeledést. És mikor látta, hogy nem megy semmire, közölte velem, hogy bocsi, de olyan vagy nekem mint egy barát és nem mint egy barátnő...(mellesleg megjegyzem, előző nap állított be hozzánk rózsával, bemutatkozni a családomnak).

Szóval itt már komoly agybaj is szóba jöhet...Most nem?

Olyan meg nincs, hogy akire egyszer pasiként/nőként nézünk, abban érdekes módon utána barátot látunk. Vagy van, de az 12 évesen egészséges...

Tedd fel a gyereket/csajt napisz*rra, komolyan mondom:D

Remélem Te nem érzed azt, amit én anno, hogy nem lehet belém szerelmesnek lenni:S

2010. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat. =)

Nem tudok aludni sem. ='[[

2010. jún. 14. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!