Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok egy anime szereplőbe!

Figyelt kérdés

Itt vannak a képek: [link]

És itt van még kettő a fehér hajú zero a másik kaname:

[link]

Ki fogok belőlük szeretni?Az a gond hogy nem is egy hanem 3!!!


2009. ápr. 14. 19:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A Zero-t én is nagyon szeretem.:D De ne aggódj, ki fogsz belőle szeretni, szerintem mindenkinél vagy ilyen időszak... Nem kell aggódnod... Persze gondolom nem 20 éves vagy... Fiatal korban nem ritka.
2009. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány vagy?Ki fogsz belölük szeretni,hidd el.Ez idövel el fog mulni.
2009. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Nem akarok bunkó lenni, de nem vagy jól.:) (Nem néztem meg a képeket) Mennyi idős vagy? Kicsiknél előfordul, hogy valami "szereplőbe" szeretnek bele. De ez el fog múlni. Ez tuti.
2009. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, el fog múlni :D

de ha gyorsan ki akarsz szeretni belőlük, akkor keress egy igazi fiút, aki tetszik, jobb lesz, mint az anime szereplők :)

2009. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

14/L vagyok

és köszi a válaszokat akkor nem kel aggódnom:)

2009. ápr. 14. 19:19
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, az anime szereplőket jól megcsinálják.Ezt nem ismerem de én is szeretem az animéket.(19 vagyok)Biztos ,hogy nem maradsz szerelmes beléjük,de függöséget azt simán okozhatnak ezek a műsorok.Ja és remélem nem kell mondjam,hogy ne higgy el mindent amit látsz.
2009. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Oké:)köszi a választ.
2009. ápr. 14. 19:29
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia!En egy 16 eves csajszi vagyok,es nekem is voltak ilyen problemaim mint neked.Kb 3-4 evvel ezelott nagyon sokat neztem a tv-t,de foleg sorozatokat es animeket.Es persze nekem is megtetszett sokmindenki.Ilyen anime hosok is...Es egy ido mulva mar elkezdtem fantazialgatni h milyen jo lenne ha igaziak lennenek,vagy elkepzeltem h azok is!De persze ahogy nottem,ki is nottem ebbol a "betegsegbol".Fiatal korban gyakran elofordul az ilyesmi,de ne aggodj,mert kis ido mulva mar maskepp fogod latni az egeszet es egy jo nagyot fogsz nevetni magadon.:)
2009. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
köszike a választ:)És remélem is hogy ez nem tart sokáig:)
2009. ápr. 15. 14:08
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

nincs ízlésed. :D

Bleach: Ulquiorra Schiffer

=DD

amúgymeg majdkinövöd [:

2009. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!