Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bírjátok az anime fangirl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bírjátok az anime fangirl csajokat? :D

Figyelt kérdés
én személy szerint nem vagyok akkora animefüggő, de bírom az ilyen csajokat (csak sajnos sok csúnya akad köztük :S)
2010. jún. 28. 23:22
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
ja és 16/f vagyok
2010. jún. 28. 23:23
 2/32 anonim ***** válasza:
0%
Aki az ilyen anime izéket szereti, messze van az érettségtől, semmi értelmük.
2010. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Malenkaia ***** válasza:
100%

Hát..ebben nincs igazad...Azért mert vki nem a üsdvágkinyírlak filmeket,sorozatokat nézi,még igenis lehet érett! Neki ezek jönnek be,nem az amiket mondjuk a tömeg néz,mint pl Barátok közt...ennyi...Ezért ne írjuk le a másikat,mert más az ízlése!


22/L

2010. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
:D én lány vok, de anime/manga fan :D az előző válaszolónak most inkább nem kezdem el magyarázni , hogy rohadtul nincs igaza ...mert végülis mind1...Csak nincsen . Vannak kifejezettem felnötteknek való animék/mangák! -.- mondjuk azért ha kritizáln szeretnéd, szerintem legyél vele tisztában!!!!!!
2010. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
23:38 :D nem az előző hanem a 2. :D bocsi
2010. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az animéket, de nem vagyok "fangirl". Azok visítoznak meg nyáladzanak, és az összes bishibe bele vannak zúgva, akit csak meglátnak. Nem. Én normális vagyok, csak van egy pár dolog, amit ismerek, sőt, talán szeretek is! Nagy csoda? Vanank még normális animét kedvelők is a Földön :3
2010. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
Öcsém magyar országon élünk,de már lassan angol lesz az anyanyelv!Mi a szar az az anime fangirl csaj????????????,
2010. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Malenkaia ***** válasza:
100%
Aham ....a "Magyarországon" meg nagy betű és egyben írandó....-.-
2010. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Ez az én szubjektív véleményem, szerintem hülyeség. Nyílván valakinek más a véleménye, de ez megérthető, nem vagyunk egyformák. :)

2010. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

23:41 én is a normális csajokat bírom ilyen értelemben :D nem akartam senkit hátrányosan megkülönböztetni ezzel a szóval :)


23:42 az lehet, de az én magyar helyesírásom ennek ellenére kifogástalan :P nem úgy mint a tiéd, paraszt -.- utánad szólónak tökéletesen igaza van!

2010. jún. 28. 23:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!